Не за Будка• 01 марта 2021
Хотим дом в Затоке или рядом купить. Где их искать? на олкс? или есть одесские
сайты
Гигиенишвили• 01 марта 2021
Групи в фб типу підслухано затока і тп. А краще всього арендувати будинок, пожити, зануритись, так сказати в середовище.
Ровенчанка• 01 марта 2021
Є білгороддністровська газета з об’явами Торнадо, виходить по четвергах. В більшості всі місцеві туди закидають свої оголошення. Можете на ОЛХ. Колись чоловік починав теж шукати на ОЛХі, коли готовились прикупити собі дачу в тому районі.
Некомильфо• 01 марта 2021
Ответ дляРовенчанка
Нет уже газет с недвижимостью.
Все на сайтах.
В фейсбуке
Дом.риа
Олх
Все на сайтах.
В фейсбуке
Дом.риа
Олх
Ровенчанка• 02 марта 2021
Ответ дляНекомильфо
Нет уже газет с недвижимостью.
Все на сайтах.
В фейсбуке
Дом.риа
Олх
Все на сайтах.
В фейсбуке
Дом.риа
Олх
Чому нема? Торнадо ще минулого літа купували, як були на Одещині. В нас в Рівному ОГО з оголошеннями та й ще плюс місцеві газети з новинами мають такую ж рубрику. До речі, дуже часто місцеві люди там просто пишуть оголошення від руки і клеять їх на автобусних зупинках чи просто на своєму заборі. Бо там не кругом є інтернет і не всі мають змогу писати на сайти. І це непоодиночні випадки. І в такий спосіб можна підібрати набагато по дешевших цінах нерухомість, аніж на тих же сайтах. Я це знаю, бо ми так підбирали собі дачу біля Затоки. Спочатку чоловік продивився на ОЛХ всі оголошення. А потім разом зі своїм знайомим, який живе в Сараті, почали шукати в тій же Торнадо. Потім, коли їздили по селах, напитали в місцевих ще декілька оголошень. Так ми й знайшли те, що хотіли. Вже 6 років ми маємо там дачу.
Ровенчанка• 02 марта 2021
Автору, якщо хочете щось знайти, потрібно теж використовувати різні варіанти. Тим більше потрібно мати транспорт і їздити власноруч оглядати. Я не знаю, якими принципами ви користуєтесь, але я б вам не радила купувати в самій Затоці. Ми підбирали дачу для відпочинку разом з малими дітьми, а не для розваг і гулянок, то підшуковували спокійну місцину з садочком, в тишині, з хорошими сусідами. За пару км від Затоки ціни будуть не такі кусючі, аніж там. І спокійніше. і затишніше. В нас дача в 5 км від самої Затоки. То в літній час щовечора і до 4 год ми чуємо фейєрверки, шум і музику від дискотек звідти. А я уявляю, як в той час жити в такому шумі. В нас хороша і розв’язка автомобільна _ж/д. За 5 хв на електричці і ми всі сім’єю вже на Бугазі. Часто буваєм в Сергіївці. Там море чистіше, ніж в Затоці і є ще й лиман. Скуповуватись продуктами їздимо в Білгород-Дністровський на ринок чи у супермаркети. Там же й на Аккерман ходимо. Від нас електричкою 15 хв. До речі, в Затоці ціни кусючі на продукти. Там теж, хто не дурний, їздять по продукти в Б/Д. Вам би радила придивлятися на сергіївську сторону. Там люди по селах біднувато живуть, то ціни на житло ставлять невисокі. І якщо хочете в цьому році купити, то це робити починати треба вже. Ми свою дачу в березні купили. Бо влітку ціна підскочить на житло.
Некомильфо• 02 марта 2021
Ответ дляРовенчанка
Я пишу,потому что знаю )и живу в Одессе ,а не в Ровном.
Нет газет уже.я сама хотела на днях приобрести газетку с объявлениями по недвижимости, мне так и сказали уже не печатаются.
А то,что Вы там где то дачу имеете,абсолютно не интересует)