an.ge.lina• 47 минут назад
Ответ дляКаллипсо
Я в шоке. Имела неосторожность написать в теме, что собираюсь спать, новости не смотрела, город не указан. Я из Харькова, сочувствую Киеву. Но столько хамства и оскорблений ...
Забийте,їм усе не так,то виють що нікого не хвилюють обстріли Києва,якщо починаеш цікавитися,починають борзіти і як дикі пси кидатися,не витрачайте на це свій час і нервову систему,просто шліть нах.це єдина їм зрозуміла мова
Ответ дляan.ge.lina
Яке нахабство і неадекватність
an.ge.lina• 35 минут назад
Ответ дляkuskus
Яке нахабство і неадекватність
Згодна,від вас і декількох ваших дописувачок