Слабый пол• 13 марта 2021

Чому чоловіку так зручно?!

Мене батьки виховували бути більш самостійною!!! А Чоловіка нажаль ні йому краще біля маминого крила ((( Ми познайомились в фейсбуці почали спілкуватись а пізніше зустрічатись і через пару місяців я йому заявила про те що їду на Польщу і якщо хоче то тільки разом тому що не буде відносин на відстані він погодився і йому сказала поживемо разом побачимо чи все нас влаштовує якщо так то будемо заробляти на спільне майбутнє, але він вирішив по іншому і я невдовзі завагітніла у мене був сильний токсикоз більше працювати там я не могла. І ЩЕ Я ЙОМУ СЕКЗАЛА ЩО НІ З СВОЇМИ НІ З ЙОГО БАТЬКАМИ ЖИТИ Я НЕ ХОЧУ!!! На що він говорив знайду роботу в іншому місці і будемо жити окремо! Ми поїхали на Україну як я думала тоді "тимчасово " до його батьків. І там почалося...
Моя свекруха чого будете зїжати за квартиру гроші віддавати комусь є будинок!! АЛЕ я себе відчуваю не в своїй тарілці кожного дня не виталапувати воду, то інші побутові речі не використовувати тому що за світло треба оплачувати. ТО ТРЯПКУ НЕ ТАМ ДЕ ТРЕБА ПОСТАВИЛИ І Т. Д, і ніякі мої прохання крики його не цікавлять щоб ми переїхали і що так буде краще. минуло 9 місяців і народила маленьке чудо))) І тут знову почала бігати до нас в кімнату рано коли спимо і дивитись чи на крита дитина чи ні, він лише пхнинькне вона його одразу хапати на руки, а зараз уже подорослішали нам пів року а я відійти від дитини не можу, а вона вже не хоче до нього підходити бо вже руки болять і активніший став і я сама з ним постійно, і кажу що ми могли жити окремо і я б не нервувала і все було добре.
Вона свекруха почала говорити до свого сина що за світло ви не платите за інтернет також,а в нього була зп на теперішній час 2000 грн
Я його просила що мала дитина що потрібні гроші ( а тим часом свекруха хоч і перечила але говорила ну хоть щось) На дитину мені моя мама помагала. І минуло більше пів року насилу я його вмовила знайти хорошу роботу і знайшов хароша зарплата але в іншому місті то він сказав що шукай там квартиру Щастя не було меж я підключила усіх своїх знайомих, але свекрусі погано зробилося як це почула почала йому казати навіщо тобі ця робота (і багато нюансів) а ще як сказав за те що зїдемо то також за квартиру!!! ВІН КОЖНОГО ДНЯ КАТАЄТЬСЯ МАШИНОЮ І ВИТРАЧАЄ НА БЕНЗИН ГРОШІ І МЕНІ СКАЗАВ ЩО ТО САМЕ ВИХОДИТЬ І ЙОМУ КОЛО МАМИ КРАЩЕ!!!! Я ВЖЕ ТАК НЕ МОЖУ!!! Я ВЖЕ НЕ ЗНАЮ ЯК З НИМ ГОВОРИТИ І ЯК ДАЛІ БУТИ 😢
ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ ЗА ТАКИЙ ДОВГИЙ ТЕКСТ ТА ЗА ПОМИЛКИ!!!
МОЖЛИВО МЕНІ ЩОСЬ ПОРАДИТЕ!!
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляАдеКВАтная
Ребенку полгода?
Так

автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляАдеКВАтная
Так 500 или 100? Вы определитесь сами. Удачи.
Дякую, описую до 500,грн в день так як на початку сказав ) Але для мене приносить 350 грн то каже що сто лише заробив
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляАдеКВАтная
Сильно жалостливая вы как для такого детства
І нажаль так сталось що впала в дипресію, вы б не здуріли сидіти в 4-х стінах не знаючи нікого
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляБожий одуванчик
Я дочитала. Автор, свекровь как может, как она видит, так и помогает, сожитель ваш таким будет всю жизнь. Надо выбирать изначально мужа, которому нужно все то же, что и вам. А выбрали первое, что было, забеременели, а теперь вам надо тянуть и ребенка, и сожителя.
Ой, думала що можливо знайде кращу роботу і буде створювати свою сім´ю
А та і я б пішла на роботу разом воно краще!! Але не знаю я йому кажу що так жити не можна і якщо не зміниться в кращу сторону по відношенню до сімї то нічого з цього не вийде
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляКофр для ноги
Да уж. Такой мужик,напрягаться не хочет. Рано вы забеременели
Ох він постарався, раніше я і свічки клала щоб не вагітніти щоб не помилитися але не допомогло він мені казав що він не може мати дітей на даний момент і що йому треба пролікуватись я ідіотка повірила, 😆😆😆 Хоча у нього була сімя і є ще донька я її люблю як свою, а попередня дружина від нього втекла, ( але я її бачила то вона така що любить скандалити і свою доньку залишила на 2 роки на його маму а сама гуляла) Тай так
Кофр для ноги• 13 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
Ой ми далеко живемо від рідного дому і були потрібні документи на оформлення то сімейний то змінна фамілії потрібно паспорт переробляти, а свекруха настояла на те що я у них з дитиною була прописана щоб не каталась
Придется прописаться где угодно теперь в другом месте,если хотите выехать в польшу
Кофр для ноги• 13 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
Капец. Вам даже пример прошлого его брака глаза не открыл

автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляКофр для ноги
Буду обдумувати)
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляКофр для ноги
Уже розвиднілось, але як на її думку він ось почав краще жити вона захотіла повернутись до нього і почала влазити!! АЛЕ ПІСЛЯ НАШОЇ ОСТАННЬОЇ РОЗБОРКИ БІЛЬШЕ НЕ ПІДХОДИТЬ
Я ЙОМУ КАЗАЛА ЩО ЯКЩО ТО ВЕРТАЙСЯ І ДАЙ МЕНІ СПОКОЙНО ЖИТИ А ВІН Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ І НІКУДИ ТЫ НЕ ПІДЕШ
ЯспАкойнаЯ• 13 марта 2021
Полная жопа, сидеть молча у свекрови и терпеть, что ещё советовать, ребёнка в ясли и на работу
Вечный двигатель• 13 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
Я в кінці написала що виачайте за помилки тому що мала дитина, хочу тільки пораду!! А НЕ КРИТИКУ!!!
Я НЕ ПИСАЛА ДЛЯ ВИПРАВЛЕНЬ МОЇХ ПОМИЛОК 😆ДЯКУЮ
Какая вам нужна порада если вы хотите поехать в Польшу (на разные работы)?
Цвиринь• 13 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
Наївна, а аборт не хотіла робити
Люблю дітей
Ну так Вы получили кого любите - ребенка Вашего. Вы теперь в ответе за себя и него. Это Ваша семья и теперь только Ваши вопросы как Вы будете обеспечивать Вашу семью. Мужа у Вас и не было, был случайный сожитель рядом. Избавляйтесь от этого сожителя быстрее и взрослейте.
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляВечный двигатель
Ми разом поїхали там я завагітніла і ми разом повернулись до його батьків, а на даний момент його все влаштовує як є
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляЦвиринь
Дякую!!! Дуже хотіла щоб була повноцінна сімя, але не з таким відношенням до неї
Вечный двигатель• 13 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
Поехали, сейчас вернулись - что за бред?
Судя по всему вы ехали на заработки, а не переезжали. Это диагноз
Цвиринь• 13 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
Хотеть мало, надо думать головой и делать.
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляВечный двигатель
МИ до Польші з ним разом не жили!!! ВІН ПРИЇЖАВ ДО МЕНЕ НА ВИХІДНІ. МОЯ МАМА ПРАЦЮЄ В ПОЛЬШІ І ВЖЕ ТАМ БІЛЬШЕ ДВОХ РОКІВ І ЗАПРОПОНУВАЛА ПОЇХАТИ ДО НЕЇ, І ВІН СКАЗАВ ЩО САМА НЕ ПОЇДУ І ПОЇХАВ ЗІ МНОЮ!!! ТАМ У Польщі я завагітніла і так стались обставини що ми повернулись назад в Україну (а не до його мами) Він запропонував пожити у нього поки не знайде роботу та квартиру!!! Роботу нормальну не знайшов свекруха сказала ну хоть щось і так там і працював
Я звикла жити окремо. ВІН ЗНАЙШОВ КРАЩУ РОБОТУ І Є МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ ТАМ АЛЕ РАЗОМ!!! АЛЕ ВІН ІДЕ ПІД ВПЛИВ СВОЄЇ МАМИ
Вечный двигатель• 13 марта 2021
Ответ дляСлабый пол
Капсом больше пишите))
автор Слабый пол • 13 марта 2021
Ответ дляВечный двигатель
Капсом больше пишите))
Ну ви ж не зрозуміли капсом, 😆