Кудесница_с_пургеном• 13 марта 2021

До мене пристає колега. Чоловік сказав, що винна я

Неодноразово на роботі пристає колега. Робить компліменти, запрошує на побачення. Знає, що одружена. Останній раз робили спільне фото(в місцевий блог) з працівниками. Він мене обійняв за 5-точку, хоча всі суто рівно стояли. Я при всіх дала йому ляпку(пощочину). Вийшов скандал.
Вдома розповіла чоловіку. Він запитав чи цей колега ще до когось пристає. Сказала ні.
Чоловік сказав, що значить тоді винна я. І що це було негарно при всіх вмазати чоловіку і опустити його перед колегами. Я в шоці.
А ви що думаєте? Може бути винна жінка, коли пристає чоловік?
Детсадовский полицейский• 13 марта 2021
Ответ дляПросто каралева
Если эту мудрость к советчице отнести....
Советчица отдельный мир,не подлежащий логике)

Просто каралева• 13 марта 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
А форму Вы прям по вопросу определили?
Прям не все здесь написала, чтобы мнительных не задеть. Хотела донести смысл, что муж должен защитить жену. В любой ситуации
Детсадовский полицейский• 13 марта 2021
Ответ дляПросто каралева
Я не говорю,что не должен.
Но женщине тоже стоит головой думать и уметь защищать свои границы
всегдаДаДа• 13 марта 2021
Зачем скандал устроили на работе? Мне тоже кажется, что вы сами рады вниманию.
Просто каралева• 13 марта 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
Я не говорю,что не должен.
Не спорю
автор Кудесница_с_пургеном • 13 марта 2021
Ответ длявсегдаДаДа
Автоматом получилось ему вмазать. Я не думала об этом.