Ще з цiкавого Тайота Королла, как авто в обслуживании... +16 Олх и Новая почта +2 Сільпо. Хто вже знайшов товари по 1 грн? +51 В надежде, что тема выйдет позитивной! +175 Я покупаю и не могу остановиться, всё нужное. +17 Акція Аврори☃️☃️ +17 Ой дівчата, така ситуація дічь просто) +33 Знижки просто і на Чорну пʼятницю +18 Єдина тема: ліки, продукти, корм для тварин +760 Це взагалі нормальна різниця в ціні? +50
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Для чого насправді нам міняють дати свят?15+36815 Свекруха подарувала дитині собаку без погодження з нами 12+28812 Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?10+27110 Сьогодні помітила новий годинник у чоловіка. Щоб Ви подумали?7+1607 Как я стала меркантильной, продолжение 7+1387 Сестра не хочет приезжать в гости5+1315 ДЛя вас такое ок в отношениях или браке или вы сразу уйдете? только честно5+1255 ещё
Сейчас читают! Свекруха подарувала дитині собаку без погодження з нами 12+6912 Дівчата, їмо кутю, заїдаємо варениками…Перемога!2+672 Говорят рождаемость падает, а где падает?+641 Подарок от мужа на Рождество3+593 Для чого насправді нам міняють дати свят?15+4815 Коллега поздравил с Рождеством+421 Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?10+3810