Кинг-Конгша• 25 июня 2021
Хто був в готелі Віват Кам´янець-Подільський?
З усіх готелів та квартир залишились вільні місця лише в готелях Віват 550 грн. та Корона 1000грн. Більше вільних місць нема від слова зовсім(((
AnnLipa123• 25 июня 2021
Я вам советовала корону. Но мы ее брали дешевле в прошлом году. Там очень чисто, правда. И расположение удобное/ если вы на фестиваль шаров
Кинг-Конгша
• 26 июня 2021
Ответ дляAnnLipa123
Ми будемо без авто. Чи не буде далеко діставатися до центру міста?
AnnLipa123• 26 июня 2021
Ответ дляКинг-Конгша
Это край города. Но сам город небольшой- до крепости и турмест на машине было минут 10-15. Такси не дорого получается