МощныйШива• 30 июля 2021
Отравилась кавуном, погано вже 4 день
Купила кавун, на смак був солодкий і більш-менш червоний.
З’їла 2-3 не повних куски, після цього стало одразу погано, не буду вдаватись в деталі.
В той день їла на обід гречку з котлетами (котлети їла і за день до того), тому точно від кавуна.
Сорбекс і тд не допомогали, на 3 день пила атоксіл не допоміг, всі ці дні зранку дика тошнота і слабкість, низький тиск, постійна рвота.
Я незнаю що тепер робити, стає чуть краще, але повноцінно поїсти я не можу, одразу сильна тошнота
БезВзяток• 30 июля 2021
я всегда арбузы и дыни перед употреблением в воде вымачиваю, в большом тазу. Хоть немного нитраты в оду выходят
МощныйШива
• 30 июля 2021
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Автор, а где арбуз покупали?
В овочевому магазинчику, вони звідкись возять їх
Мать драконов• 30 июля 2021
Я тоже один раз так арбузом отравилась, чуть не сдохла. Мне очень помогло семя льна, прямо вот выпила отвар и сразу легче стало. Посоветовала опытная медсестра.
Мексиканочка• 30 июля 2021
Помню со мной в инфекционке лежали две женщины, одна дыню съела, вторая после арбуза. Ну и я после творога. Благо туалет и душ в палате, мы зеленые бегали в тот туалет, а потом под капельницами лежали. Литрами вливали в себя регидрон, чтоб восстановиться после рвоты и поноса.
Вам нужно устранить интоксикацию (Энтеросгель, Полисорб) и восстановить водно-солевой баланс (Регидрон).
МощныйШива
• 30 июля 2021
Ответ дляМать драконов
Дякую за пораду, я якраз їм насіння льону) запиваю водою) реально дає ефект, знайомій так лікар радив шлунок «відновлювати»
МощныйШива
• 30 июля 2021
Ответ дляМексиканочка
Дуже дякую за пораду!))
Светка-пипетка• 30 июля 2021
В больницу надо. Прокапают плюс антибиотик. У подруги сын сейчас после арбуза в больнице.
Якщо нітрати, то більше тижня може аукатися - тошнота, головний біль
Контролюйте тиск, пити мочегінне і просто воду.
Всякого роду сорбенти вже малоефективні, треба зразу як тільки ’щось не те’ промити шлунок.
Регідрон - це один з способів задорого продати фізрочин + глюкозу.
МощныйШива
• 30 июля 2021
Ответ дляGreen_Cat
Вау, дуже дякую, Ви так детально написали)