Из Виа-гры• 09 сентября 2021

Як взяти себе в руки і продовжити спілкування?

Моєму батьку 67 років. Живе в іншому місті, кожен день ми на зв´язку.
В нього дуже складний характер. Дуже. Та й по телефону в основному монолог. Ну то таке, я можу вислухати.

З 1 вересня мій молодший син пішов до дитячого садка. Дідусю цікаво. Кажу як є - плаче, дитині потрібен час адаптуватися. Батько сміється. Не те, щоб посміхнувся, а конкретно так сміється секунд 30. Я сказала, що це не смішно, що шкода ж дитину, їй тяжко і потрібен час.
В понеділок знову питає, кажу, що не ість нічого в садку, до 15:30 дитина голодна((( Знову сміється. На цей раз я образилася, сказала, що більше нічого розповідати про малого не буду. Що мені сумно, а йому смішно.

Вчора телефонує, питає чи можна приїхати в гості. Кажу ще не знаю, бо син щось захворів. Він знову сміється. І голосно так, довго.

Мені вже конкретно прикро чути сміх від рідного батька, коли моя дитина плаче та хворіє. Ніякого співчуття, підтримки і т.п.
Як взяти себе в руки? Не хочу відповідати на його дзвінки(
Скользкая• 09 сентября 2021
Какая вы ранимая.вам бы мою мать с не моралями,вы бы на такого пару молились

Ручки-Крючки• 09 сентября 2021
Кроме отца некому рассказать о семье?
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляСкользкая
Нууу, так, може й ранима)
Трынди-брынди• 09 сентября 2021
Как Вы такая ранимая дожили до своего возраста?
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляРучки-Крючки
Кроме отца некому рассказать о семье?
Мамі. З мамою я в гарних стосунках. А батько дуже в складних. І мій брат з ним не спілкується. А мені шкода батька
ОдинРазНадетое• 09 сентября 2021
Ну так спросите, что так веселит? Когда он заболеет тоже посмейтесь. Громко заржите на его предложение приехать
Скользкая• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
Нууу, так, може й ранима)
Нууу,как может пора выйти из периода маленькой девочки.у вас уже свой Ребенок,а детство не прошло
Апочемучка• 09 сентября 2021
Отец в возрасте может уже. Он раньше был нормальным в общении?
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляТрынди-брынди
Ну це добре, що ви така супер сильна і якби з вас сміялися, що ви захворіли (не посміхалися, не жартували, а конкретно так сміялися), ви б не образилися на ту людину

Братья Капли• 09 сентября 2021
Папа в неадеквате.
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляАпочемучка
Такий самий. Завжди важко було з ним спілкуватися
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляБратья Капли
Папа в неадеквате.
Ось за це я більше всього турбуюся. Може там серйозні вікові зміни?( Бо, як на мене, це неадекватна реакція.
Але ось вище дівчата пишуть, що це я не така і все ок
Братья Капли• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
Ви нормальна і адекватна. У тата проблеми з психікою
Трынди-брынди• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
Дело не в силе, автор, а в том что:
1. Вы остро воспринимаете то, что другой человек реагирует НЕ так, как Вам бы хотелось - это странно.
Да, даже если реакция папы неуместна - это его реакция и тут тупо или принять или исключить его реакции из Вашей жизни.
2. Но несмотря на то, что Вам неприятна реакция папы Вы продолжаете и продолжаете общаться с ним. Это странно. Вы мазохиста?

Я не обижаюсь на людей за то, что они думают и чувствуют не так, как я.
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляСкользкая
Звідки вам знати, який у мене батько?
Він навіть не знав, в якій я школі навчалася. В дитинстві я так боялася його, що ховалася у своїй кімнаті, коли він приїздив додому. Він піднімав руку на мою матір з моїх 4-х років, на моїх очах. Я ходила в порваних чоботях взимку, навіть коли у нього були гроші. Він не дозволяв матері купувати мені джинси, бо він якось виріс без них. Продовжувати?
Я все чекала, коли я виросту і з´їду від нього.
Некомильфо• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
ясно, що вікові зміни. Спілкуйтесь з ним про те, що для вас неважливо і не торкає.
Погода, зростання цін і тд
Печальки.нет• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
О, я вас понимаю, мой всегда разговаривал с насмешкой. В детстве было так обидно, заниматься с ним уроками, это были истерики и вечные слезы обиды.
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляТрынди-брынди
Дело не в силе, автор, а в том что:

Я на цей раз дуже сильно образилася на нього і не хочу спілкуватися(
Він дзвонить моєму чоловіку, якому мені навіть соромно сказати в чому причина нашого конфлікту.
Але...мене дуже зупиняє те, що батьку 67 років. І, можливо, пропущений чи відбитий дзвінок може бути останнім
Некомильфо• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
Звідки вам знати, який у мене батько?
О_о
Вам до психотерапевта. З’ясувати, чтому ви продовжуєте це спілкування взагалі

МЧСница• 09 сентября 2021
вот всей этой истории мне жалко вашего сына, который в стрессе таком, что поесть не может, а вы называете это ’адаптацией’
Трынди-брынди• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
Папа может быть просто черствым и грубым.
Может уже и какие-то изменения в 🧠
Я веду к тому,что папу Вы не измените и Ваши обиды не сделают его чутким и заботливым. К сожалению, но примите это как данность. Нельзя переделать пожилого человека.
Просто по минимуму давайте информацию ему и не принимайте близко к сердцу его реакцию - ну вот такой он и все.
МЧСница• 09 сентября 2021
а на счет отца, автор, не пытайтесь заслужить его любовь.
лошадь давно сдохла, слезайте
Некомильфо• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
чому вам його шкода? він бив маму, а шкода його?
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляМЧСница
І мені дуже шкода( Але через 1.5 міс мені на роботу.
Але не все так пагано. Зранку він припинив плакати на 3-й день. Їсти почав на 4-й. В нас дуже гарні вихавотелі. І на ручки візмуть, і погладять по спинці, коли прокидається. І група в садку невелика - 23 дитинки по списку, ходе десь 12-13.
Так що все буде добре) Сину потрібен час звикнути
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляНекомильфо
Від нього відвернулися всі рідні. Ось і шкода. Що людина в такому віці і можна сказати сама
Скользкая• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
Звідки вам знати, який у мене батько?
Это вас понесло
Некомильфо• 09 сентября 2021
Ответ дляИз Виа-гры
він мав ціле життя будувати стосунки так, щоб від нього не хотілось відвертатись, щоб заслуговувати на повагу, не кажучи вже про любов.
Це не ваша зона відповідальності
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляНекомильфо
Це не ваша зона відповідальності
Дякую Вам
Блондинка в Законе• 09 сентября 2021
У моей мамы наоборот реакция: ’О, Боже , бедный ребёнок, отвели в сад, он там страдает, плачет, ничего не ест наверное! Как ты могла его отвести , он же маленький ещё!’
Это ребенок мой старший уже второй год ходит в сад, причем всё замечательно. Плакал один раз , когда сразу отвели и второй раз , когда заболел там в садике. И это ребенку уже 4,5года.
Я перестала звонить и рассказывать.
Я понимаю, автор, Вы хотите показать ему , что он не одинок. Но не треплите себе нервы, воздержитесь от частых звонков. Будет легче. Тем более, если Вы пишите, что он тираном был всю жизнь... Пускай живёт своей жизнью. А Вы живите своей!
автор Из Виа-гры • 09 сентября 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
Я перестала звонить и рассказывать.
Дякую за відповідь