Нежная Лапка• 15 сентября 2021
Розвод
Скажіть будласочка ви як розвелися з чоловіком.Як з дитиною давали бачитись з чоловіком. Коли тільки він хотів
Аноним-ка• 15 сентября 2021
Ответ дляТут надолго
Ну че, вначале словарь купила, потом разводиться пошла
Зачем? Вы без словаря не могли заявление подать?
Звоночек• 15 сентября 2021
У меня были от папы и мамы бабушки с дедушками. Это так приятно когда семья полная. По другому не представляю жизни.
Тут надолго• 15 сентября 2021
Ответ дляАноним-ка
Нет, конечно. Не хотела безграмотностью позориться.
Аноним-ка• 15 сентября 2021
Ответ дляТут надолго
Так вы перед разводом грамоте учились?
Цвиринь• 15 сентября 2021
Він орав буду бачитись з дітьми скільки хочу, ти не заборониш. Я привела на одні вихідні, був радий, на наступні вихідні знов привела, радий не був, але взяв, на треті відморозився :) приходить лиш по святах на 15 хв, типу зайнятий.
Тут основне не заперечувати, нехай бере скільки хоче. Можите взагалі привести йому, типу що йдете на побачення, інтерес швидко пройде.