Ёшки_Матрёшки• 29 сентября 2021
Айхерб от паразитов детям
Посоветуйте хорошие комплексы для профилактики
Баррикадница• 29 сентября 2021
Автор, если Вас что-то волнует, то обследуйте ребенка. Безопасной профилактики, которая убъет одно, но (о чудо!) не тронет другое, не бывает
Ёшки_Матрёшки
• 29 сентября 2021
Ответ дляБаррикадница
Участковая назначает для профилактики аптечные. Я спросила про айхерб на травах .
Молчунья• 29 сентября 2021
Такое не пробовали? Это у меня в вайбере группа. Там и номер тел.естть, если что можете заказать по этому номеру. Вроде 160 грн стоило.не помню
годовасик• 29 сентября 2021
Ответ дляСорока-ворона
Тыквенные семечки
Плюсую. Старий, перевірений, дідівський підхід. Головне сирими і свіжими їх взяти прямо з гарбуза.
Аноним Завхоз• 30 сентября 2021
Ответ дляМолчунья
Ні, 80грн воно
Аноним Завхоз• 30 сентября 2021
Ответ дляБаррикадница
О,чудо! Є такий препарат! Вбиває абсолютно всіх паразитів без шкоди для організму! Подивіться трошки вище,там скидали картинку. Настойка гвоздики,полину,і зеленого горіха - перевірено на своїх дітях. Один мінус для мене - довго і нудно,я не люблю возитися з тими краплями
Аноним Завхоз• 30 сентября 2021
Ответ длягодовасик
Реально сирими їсти? Я теж про них чула,і купляла їх,але жарені
Як сирі почистити? Вони ж слизькі
Советчица Года• 30 сентября 2021
Автор, для какой профилактики??
Зачем лечить то, чего нет?
Давайте химиотерапию будем делать для профилактики рака, ну бред же.
И даже с айхерб препараты нужно пить по назначению врача, а не тёток с советчицы.
Пожалейте ребёнка
Зачем лечить то, чего нет?
Пожалейте ребёнка
годовасик• 30 сентября 2021
Ответ дляАноним Завхоз
Як сирі почистити? Вони ж слизькі
Та трохи розселити на папері і просушити. Так там прикол в самій цій зеленій шкірці. Звісно, вони обов´язково мають бути сирими. Цей зелений природний компонент містить речовину, яка так не подобається певним видам паразитів. Вона діє на на усіх, а лише на самих примітивних. Краще вживати натщесерце. Не краще, а саме так і потрібно вживати.
Баррикадница• 30 сентября 2021
Ответ дляАноним Завхоз
На своих детях Вы можете испытать хоть весь гербарий) Особенно улыбнуло «Вбиває абсолютно всіх паразитів». Штош, всех так всех
Аноним Завхоз• 30 сентября 2021
Ответ дляБаррикадница
Я не придумала