ПироженкА• 01 октября 2021
Коронавак
Змушують вакцинуватися, більше душа лежить до коронаваку ( мені здається що вона більш "щадящая").
З цією вакциною за кордон пускають? Де можна подивитися цю інформацію? Більше цікавлять місця пляжного відпочинку - Турція, Єгипет, Греція...
мистерЛяпсус• 01 октября 2021
Мама делала коронавак, вообще не заметила. Ни первую, ни вторую. Делала добровольно
Vladislava-n• 01 октября 2021
Европа не признает ее.
Муж вакцинировался 2 раза...чуть поболело место укола...побочек не было.
Капитанша• 01 октября 2021
Ответ дляКредитная
Аллергики тоже могут вакцинироватся коронаваком?
Муж аллергик, сделал уже две, все норм.
Мотористка• 01 октября 2021
Ответ дляVladislava-n
Европа не признает ее.
Не вся Европа не признает ее
Стопясят раз обсуждала• 01 октября 2021
Деякі країни Європи визнали коронавак, наприклад Іспанія і ще 6 здається . ВООЗ також визнає і думаю з часом і інші країни визнають . На сайті МЗС є інформація по кожній країні .
ПироженкА
• 01 октября 2021
Ответ дляМотористка
В те страны, что вы написали пускают с короноваком.
Дякую
Колхозница• 01 октября 2021
Ответ дляПироженкА
В школі
вже вчора директор відомий, київський подав до суду на це свавілля і приниження вчителів.
Баба-царьлебедь• 01 октября 2021
Ответ дляVladislava-n
Европа не признает ее.
Европа большая, многие страны признают. Какие - надо гуглить, я не помню и мне эта инфа особо не нужна. Привились с мужем короноваком по своей инициативе
Колхозница• 01 октября 2021
Ответ дляНата1975
При этом он сам вакцинирован дважды
так він це і не приховує, бо він вакцинувався добровільно. І саме тому він захищає від примусової вакцинації.