Соображалочка• сегодня в 05:19
Донька 19р. Є хлопець. Сьогодні батьки запросили її до себе на ночівлю.
Донька періодично їздить додому (зараз там не проживаємо), хлопець теж звідти.
Серйозність у відносинах десь рік.
Для мене якось це занадто рано(
Не можу прийняти це.
Навчаються обоє в університетах в різних містах.
Через атаки не спиться, лізе хтозна що в голову.((
Як ви б ставились до цього чи можливо у вас схожі були ситуації?
Поділіться досвідом.
Серйозність у відносинах десь рік.
Для мене якось це занадто рано(
Не можу прийняти це.
Поділіться досвідом.
ТаПрямТам• 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
я їй про це не проговорюю.
Ба більше, коли він приїжає до нас в місто, вони знімають квартиру і платимо свою половину, ми це підтримуємо, але до нас запрошувати ’жити’ тиждень-другий якось вважаю рано.
В этой истории меня бы больше беспокоило что моя дочь спит с пополамщиком....
Омлетик• 1 час назад
Ответ дляСоображалочка
Ні, ну ви серйозно?
Ночівля в його батьків.
У Вас була у 18-19?
У мене ні. Тому я не можу ніяк це прийняти, чи не надто швидко це все відбувається у їх віці.
Ночівля в його батьків.
У Вас була у 18-19?
Я вже заміжня була
Леді Душка• 1 час назад
Раз они квартиру снимают, значит, уже спят. И что тогда в этом такого? Я понимаю, если бы не спали. И родители парня знают, что они спят, поэтому и приглашают. Посмотреть на будущую невестку в быту, так сказать...
А вообще, я бы тоже сомневалась, если бы мою дочь вот так приглашали, как проститутку сыначке, чтоб ему не скучно.
Соображалочка
• 1 час назад
Ответ дляТаПрямТам
Вони студенти. До поки в цьому статусі він вважаю це правильно.
І не тільки я.
В колі знайомих є діти пари-студенти, які живуть в інших містах, знімають квартири, батьки платять навпіл.
І не тільки я.
Обнимашкина• 1 час назад
Я в 19 ночевала у мужчины уже и маму не скрашивала, да она и не знала, я говорила что ночую у подруги, потом замуж за него и вышла
Обнимашкина• 1 час назад
Ответ дляТаПрямТам
Парень молодой , что он уже должен? 🤦♀️ ладно ты взрослый стоящий на ногах мужчина, сам еще живет за счет родителей и уже должен все оплачивать. Она ему не жена еще
Нервогенератор• 1 час назад
А то его родители не знают, что вашу дочку уже давно трахают. Ну смешно даже
Матуся! Ви про що думаєте? Про заміж доньки чи про її навчання й подальшу кар´єру?! Й взагалі, вони не одружені й запрошувати наніч. Це якось дуже насторжує. Ви особисто знаєте тих батьків, чим вони дихають, які сосціальні погляди, соціальний статус й взагалі їх порядність по відношенню до Вас та Вашої доньки!?
Тримбулька• 54 минуты назад
Ответ дляСоображалочка
я їй про це не проговорюю.
Я познакомилась с чуваком в интернете из другого города. Я приехала к нему на поезде в полночь где-то и поехали сразу к нему.
Утром познакомилась на кухне с мамой.
Так мы побыли у него неделю
Поехали ко мне - у меня неделю. Тоже сразу к моей маме пошли (но жили отдельно)
Это было в Июне. В августе он ко мне переехал
Правда я была старше - мне было 21. Если это что-то меняет для вас :))
Утром познакомилась на кухне с мамой.
Так мы побыли у него неделю
МадамОхмури• 50 минут назад
Ответ дляСоображалочка
Ні, ну ви серйозно?
Ночівля в його батьків.
У Вас була у 18-19?
Ночівля в його батьків.
У Вас була у 18-19?
То есть, днём они могут чпокаться в разнообразных позах и Вам норм. Но от мысли, что это случится дома, Вас колбасит?
Тримбулька• 50 минут назад
Ответ дляНаташа_32
За кого голосовали в конце концов :))
МадамОхмури• 50 минут назад
Ответ дляВірю, я повірив
І шо шо ночівля?
Так без трусиков будут в одной кровати)))
Тримбулька• 50 минут назад
Ответ дляСоображалочка
дякую всім за відповіді, зрозуміла, що треба спокійно прийняти.
Мій досвід геть інший, тому маю таку реакцію)
Расскажите свой опыт
А то мы не понимаем суть вашей проблемы
Обнимашкина• 37 минут назад
Ответ дляСадова гойдалка
А чо швидко?
Загебуть сина,то хоч внучатко лишиться
Откуда такие недоумки берутся с черным языком?
Анютины ласки• 29 минут назад
вважаю,що це ненормально і зарано. вона за нього заміж збирається? їй лише 19! нахіба ці ночівлі? я вважаю, що це вже серйозний крок. Навіщо себе зобов´язувати????ночувати ,коли це вже наречений і наречена,а а так...в мене теж є донька 19 р. зустрічається з хлопцем з іншого міста. щось там батьки муркнули на рахунок ночівлі в них,аби вона приїхала. я з неї поговорила. ти за нього заміж підеш? НІ. Ти його вибрала собі для життя? він твій ідеал? ні. Ну то,доню,не зобов´язуй ні себе ночівлями,ні їм не давай привід думати,що це вже все. Будь хитрішою. зустрічайся,тримай на відстані і не поспішай бігом влазити у це все.
Анютины ласки• 28 минут назад
Ответ дляНервогенератор
та родителям парня похер. рожать если шо не он будет. я как мама дочки не хотела бы такого.
Анютины ласки• 25 минут назад
Ответ дляНаташа_32
правильно кажете. чужі люди ,невідомо з якими думками. які ночівлі?І головне- навіщо? синулі то дуже зручно,вдома секс під боком. але навіщо то дівчині в 19 р? підстилка безкоштовна,без роду,статусу..
Moon shine• 21 минуту назад
Вчіть доньку себе поважати і не бігти аби пальцем поманили з ночівлями. Хлопцю і його батькам зручно і все одно. А от дівчині в 19 р. не годиться брати на себе роль підстилки. Це неповага. Вони не наречені ще і невідомо чи будуть. То донька буде ходити до усіх ночувати?
Ms. Сама прямота• 20 минут назад
В мене доньці 20 років. Вже, приблизно рік, як живе з хлопцем. Я також, спочатку, нервувала і, якось, мені було незвично і незрозуміло. Просила доньку повернутися додому. Рано, якось...
Але ну що я можу, якщо дитина вже сама заробляє і, взагалі, доволі самостійна? Посваритися? Тому я з нею просто сіла і спокійно розповіла про всі свої страхи і сумніви. Поговорили, домовилися до певних речей і я її відпустила. Так, досі вважаю, що в 19 років рано починати жити з хлопцем (я б хотіла, аби вона, хоча б рік-півтора, пожила сама чи з подругою), але і відпускати дітей, вважаю, потрібно тоді, коли вони вже готові, а не коли готові до цього батьки.