Берюковна• 20 октября 2021
Кто разбирается в болезнях и особенностях собак?
Как считаете? Это норма для такой породы, что под глазками как будто течёт чем то коричневым, или это болеет животное?
ЗабежАЛОЧКА• 20 октября 2021
Возможно на корм такая реакция. У меня другая порода, собака черная, так вот от одного корма буреет, а от другого черный как надо
Милашка-оторвашка• 20 октября 2021
У білих собак дуже часто так буває, як і у певних котів
Але це може бути як чисто фізіологія, так і хвора тварина може бути
У подруги бішон фрізе білий, інколи біля очей темніє, але не так сильно як у вас на фото
Спеціальним засобом обробляють і все Ок
PORKA• 20 октября 2021
Наша киця має темні виділення. Точніше тече щось там прозоре, а на шерстці стає темненьким. У неї так виглядає навколо носика, як у цієї собачки біля очок.
Нічого не робимо. Ветеринари кажуть, що все нормально, не мучити тварину.
У неї то є, то немає. Зараз період, коли значно менше виділень.
Библиотекарь• 20 октября 2021
От неправильно подобранного корма такие следы под глазами, это вам любой ветеринар скажет