Свезло так свезло• 11 ноября 2021

Дочка хоче додаткові кульчики

14 років, просить зробити дірки для додаткових кульчиків. Чи не зарано?
У кого доньки носять більш ніж 1 пару кульчиків, у скільки років прокололи?
Смешнюча• 11 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
Добре тоді ще одна розмова з донькою і якщо все ок - зробимо. Можливо навіть сьогодні
Удачной процедуры

автор Свезло так свезло • 11 ноября 2021
Ответ дляВот Она Я
я бы разрешила, моей 14, но она не хочет. А ее подруга в 13 сделала прокол в носу, мама разрешила. Так что все относительно. Я считаю, что ничего страшного, помню мы сами кололи иголкой.
Ага, мені з сестрою батьки вдома кололи. Пам´ятаю що довго точки ставили. А сам прокол на диво був неболячий
Ответ дляСмешнюча
Удачной процедуры
Дякую, потім відпишусь
ВЫВсеВрете• 11 ноября 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
С западной, потому что на польском сережки будут kolczyki( кольчики)
ЛюблюДевчонок• 11 ноября 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Удалено администрацией...
Это из польского .
Очень-очень• 11 ноября 2021
моей 10, в 9 прокололи вторую дырку)
Ответ дляСмешнюча
Удачной процедуры
Зробили, молодша донька також підтягнулась. Вона зразу вирішила не зупинятись на перших дірках і робити додаткові зразу.
Ответ дляОчень-очень
моей 10, в 9 прокололи вторую дырку)
У нас разом зі старшою молодша (12) вирішила також проколоти вуха і відразу прокололи по дві дірки
Смешнюча• 12 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
Супер, поздравляю)

автор Свезло так свезло • 12 ноября 2021
Ответ дляСмешнюча
Супер, поздравляю)
Дякую. Я навіть рада що молодша теж погодилась. Вона нам декілька разів казала що багато батьків колять вушка у маленькому віці, і ви б могли зробити.
Ответ дляСмешнюча
Супер, поздравляю)
Ось так
Смешнюча• 12 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
Ось так
Класс) я аж сама себе захотела))
автор Свезло так свезло • 13 ноября 2021
Ответ дляСмешнюча
Класс) я аж сама себе захотела))
Так робіть, я жодного разу не жалкувала про другі дірки.
Смешнюча• 14 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
Решилась)) и дочкам всем троим прокололи-старшей нос, младшей-две дополнительные дырочки в одном ухе, и средней-одну))
автор Свезло так свезло • 14 ноября 2021
Ответ дляСмешнюча
Вітання) а ви що собі зробили?)))
Смешнюча• 14 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
Вітання) а ви що собі зробили?)))
На фото выше прикрепила-две красные серёжки))
Ответ дляСмешнюча
Я думала що то донька)

Доречі кто ініціатор проколів у доньок? Довго думали про проколи?
Ответ дляСмешнюча
До речі гарні кульчики-трикутники.

Що ви і доньки казали про біль?)

У носі донька проколола крило чи перегородку?
Смешнюча• 14 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
Я думала що то донька)

Сначала младшая захотела две дополнительные дырочки на день рождения (завтра исполнится 7 лет). Мы все вместе пошли ей колоть, после одной она плакала, но просила ещё одну проколоть)) пока она успокаивалась между первой и второй, я предложила старшей крыло носа проколоть-знаю она давно хотела. Пока кололи нос, я надумала и себе две доп.в ухе сделать, а потом и средняя попросила одну доп сделать. Больновато было час после проколов, потом не болело уже

Ответ дляСмешнюча
Ух, другі у 7) А перші ви коли кололи?

А так нормально сходили пакетом)
Я колись думала нос проколоти, а ле хотіла або обидва боки або перегородку, так і не надумала.

Зараз ідея Х - зробити пірсинг у грудях.
Смешнюча• 14 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
Ух, другі у 7) А перші ви коли кололи?

А так нормально сходили пакетом)

Всем троим прокалывали уши в 1-1.5 года.
Смешнюча• 14 ноября 2021
Старшая захотела доп.две дырочки в 11,5 лет-прокололи
Ответ дляСмешнюча
Ух, загалом у вас скільки дірок да прикарас %)
Смешнюча• 14 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
Да, вчера задумалась об этом)) 16 дырочек на четверых
Ответ дляСмешнюча
Я вважала що перші дірки у вухах це незабутні відчуття і враження від прикраси, тож вирішила не проколювати у ранньому віці.

Вже потім від доньок почула ’могла б і зробити, ми б меньше зараз не парились’

Ви доречі кололи зараз пістолетом, 75 чи голками?
Ответ дляСмешнюча
1:1 у нас 12 на 3-х, но сподіваюсь я додам незабаром ще))
Смешнюча• 14 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло

Да, я помню свои первые проколы в 8 лет, мне очень хотелось, и очень было страшно, маму упрекала в том, что она не проколола мне, когда я не соображала)) поэтому дочкам в год-полтора, и это для нас было идеально. Абсолютно все проколы, включая мои в 8-летнем возрасте, делались пистолетиком у одного и того же мастера
Ответ дляСмешнюча
Я пам´ятаю що десь за пару днів до дня народження я запитала про сережки. На ДР мене не влаштував варіант бути на світлинах без кульчиків и батьки самостійно прокололи мені вуха. Розмічали щось довго, мама узяла на руки, і тато зробив проколи. Особливого страху не було. Трохи було боляче коли одягали кульчики.
Ответ дляСмешнюча
У вас э щось крім вух??
Смешнюча• 14 ноября 2021
Ответ дляСвезло так свезло
У вас э щось крім вух??
Ну да все части тела и органы в наличии, а что?))