Арпи• 05 декабря 2021

Що робити, якщо чоловікові начхати на вагітність?

Зустрічалися з чоловіком більше року. Потім завагітніла,  скоріше бо він хотів цього. В мене вже є син від першого шлюбу.  Але потому ми перестали розуміти один одного.  Він почав поводити себе як хоче,  наче розуміє,  що я нікуди не подінусь.  Зараз не підтримує мене зовсім,  живемо окремо.  Всі його слова це приниження і ультиматуми.  Мовляв,  якщо не буде так, як хоче він,  то йди до чорта.  Коли я починаю говорити,  кричить замовчи.  При цьому всьому я свої помилки теж розумію,  вони є. Але він просто не дає можливості щось виправити.  В мене починається паніка як тепер виховувати одній 2ох діток, будучи в декреті
Не ангелы• 05 декабря 2021
Вот так

Светік• 05 декабря 2021
И как так умудряются женщины.Тут мужу родному,хорошему не захотела второго ребенка рожать.
Не ангелы• 05 декабря 2021
Ответ дляСветік
Есть такие, что каждому готовы рожать
ЛенаА• 05 декабря 2021
А до беременности он был спокойным, уравновешенным? Не повышал голос на вас?
Вы говорите, что допускаете ошибки, напишите, какие на ваш взгляд, конкретно. За какие такие ошибки мужчина может позволять себе вести так с беременной женщиной?
kissaniya• 05 декабря 2021
Что значит не пидтримуе?
автор Арпи • 05 декабря 2021
Ответ дляЛенаА
До вагітності жодного разу не підвищував голос. Все почалося після того як я відмовилася від великого весілля. Так хотіли його батьки, які диктували кожен крок заходу. Нерви не витримали і я відмовилася. Вирішили просто все зробити, тим більше, що я дуже погано себе почувала. В тут понеслось від його рідні. Ну, а він на їхній стороні. Тепер, що б я не зробила, все не так.
автор Арпи • 05 декабря 2021
Ответ дляkissaniya
Что значит не пидтримуе?
Ну наприклад, коли мені стало погано і викликали швидку, то він сказав, що я сама винна. Типу нема чого нервувати
ЛенаА• 05 декабря 2021
Ответ дляАрпи
Вы же понимаете, что свадьба не при чем? Завтра его родственники ещё что-то придумают, он будет на их стороне и что дальше? Это уже ненормальная тенденция
Mechtatelnitza• 05 декабря 2021
— Конечно же рожать! Это ведь не только его ребёночек, но и Ваш!

автор Арпи • 05 декабря 2021
Ответ дляMechtatelnitza
Інших варіантів я і не розглядала. Але дуже важко приймати розчарування. Це людина, якій я дуже довіряла. От як так в один момент на всі 180 градусів
автор Арпи • 05 декабря 2021
Ответ дляЛенаА
От і я так думаю. Можна якось лавіювати, але якщо людина на твоїй стороні.
Mechtatelnitza• 05 декабря 2021
Искренне сочувствую! И что, нет никаких вариантов помириться?
автор Арпи • 05 декабря 2021
Ответ дляMechtatelnitza
Я намагалася. Але на кожен свій коментар чую лише приниження. До того ж необґрунтоване. Типу я кончена мама, хоча мій син має достойні успіхи у всьому. І так щодо всього.
Mechtatelnitza• 05 декабря 2021
Печально. Может быть, разлука его изменит и он одумается?
автор Арпи • 05 декабря 2021
Ответ дляMechtatelnitza
Може бути. Сподіваюсь
Всегда брюнетка• 05 декабря 2021
От не вірю, що він був весь такий хороший і ще й дитину просив.
Жіночки, перед тим, як вагітнити, сто разів подумайте чи достойним батьком і чоловіком буде ваш обранець. Особливо це стосується жінок, які вже були заміжні і мають дитину від першого шлюбу.
іреннка• 05 декабря 2021
Ответ дляАрпи
Вам треба було спочатку одружуватись чи пожити разом а вже тоді спільна дитина,пізнати один одного так сказати в побутовому житті спільному,тим більше за плечима вже одну дитину маєте тобто не 20річна дівчина в рожевих окулярах...
Polz• 05 декабря 2021
Якщо ви бачили, що родичі ним керують, треба було тікати, а вт що зробили, завагітніли. Ну родите, на аліменти подавайте
Polz• 05 декабря 2021
Автор, бажаю вам легкої вагітності і легких родів. Це добре, шо ви налаштовані так, що він не має права вас ображати. Якщо буде фінансово важко і будуть потрібні дитячі речі 0+, напишите мені в л.с, я вам допоможу

автор Арпи • 05 декабря 2021
Ответ дляPolz
Дякую за підтримку)
ewa7• 06 декабря 2021
Ответ дляАрпи
Дякую за підтримку)
Автор, бажаю вам і вашим дітям здоров’я. А зараз треба бути хитрішою і мудрішою. Ви погано знали вашого майбутнього чоловіка... Но що поробиш... Зараз на нього мають вплив його рідня. Не сввспайте з ними в відкритий конфлікт і нічого поганого на них не говоріть. Вам і самій зараз потрібен спокій. Якщо навіть ви не одружитесь, не забороняйте ні йому ні їм спілкуватись з дитиною. А там видно буде...