Бла бла бла• 06 декабря 2021
Геометрия хелп
Девочки помогите пожалуйста разобрать нам задачи
ЯспАкойнаЯ• 06 декабря 2021
Ответ дляША все! я пришла
Извините за неразборчивый почерк
Всем бы такой неразборчивый
ША все! я пришла• 06 декабря 2021
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Всем бы такой неразборчивый
Спасибо! Это из детства:). Мать вечно говорила, что она пишет красивее и разборчивей... Главное, чтобы решение пригодилось.
Культ Інтелекту• 06 декабря 2021
Ответ дляША все! я пришла
фото
Щодо першої задачі:
в 7-му класі спочатку вивчають ознаки рівності трикутників, а вже потім на їх основі розглядають властивості рівнобедреного трикутника. Тому тут, за двома сторонами і кутом між ними потрібно встановити рівність трикутників АВD i CBD, а вже з рівності цих трикутників випливає рівність сторін AD i CD, та те, що кут А = куту С
ЯспАкойнаЯ• 06 декабря 2021
Ответ дляША все! я пришла
Я так же неловко себя чувствую, когда пою))
ША все! я пришла• 06 декабря 2021
Ответ дляКульт Інтелекту
Щодо першої задачі:
Дякую за зауваження.