Дама с собачкой• 13 января 2014

Продавець не відповідає. Вже пора хвилюватись?

Зробила замовлення з Англії 12  числа. Оплатила 22. У продавця чтояв статус "повна відсутність до 29 числа".
І от з того часу вона кілька разів , але не відповідає. Кілька днів тому я телефонувала не відповіли. На наступний день вимкнений телефон.
Судячи з відкритої переписки не мене одну ігнорують.
Від покупців 300 позитивних відгуків. Негативних нема.

автор Дама с собачкой • 13 января 2014
Ой , опечатка в назві . ’не відповідає’

Чехлы• 13 января 2014
Странно,безответственность какая-то...
Лиса Патрикевна• 13 января 2014
Вы так непонятно все описываете, что та одна ’опечатка’ ничего не меняет.
автор Дама с собачкой • 13 января 2014
Ответ дляЛиса Патрикевна
що саме не зрозуміло?
Аноним_597• 13 января 2014
какой ник? у меня такая же ситуация
Лиса Патрикевна• 13 января 2014
Ответ дляpuljatko
що саме не зрозуміло?
І от з того часу вона кілька разів , але не відповідає. Кілька днів тому я телефонувала не відповіли.

что она ’несколько раз’?
в какой день. в какое время Вы звонили ей?
даты - у Вас только числа,
у нее так же было написано? (может там до 29 ЯНВАРЯ подразумевалось;)
Аноним_592• 13 января 2014
Вы бы месяцы хоть указали для начала

Лиса Патрикевна• 13 января 2014
Ответ дляАноним_592
Вы бы месяцы хоть указали для начала
-вот-вот.
автор Дама с собачкой • 13 января 2014
Ответ дляАноним_592
Вы бы месяцы хоть указали для начала
оплатила 22 грудня. останній раз телефонувала вчора , після того як прийшла смс , що абонент в мережі. але вимкнутий був зразу телефон.
Аноним_542• 13 января 2014
А заказ сделали 12.12? Была договоренность с продавцом об отсрочке оплаты на 10 дней? Может она не делала Вам заказ 12.12 без оплаты?
автор Дама с собачкой • 13 января 2014
Щойно відповіла мені , що замовлення зробила вже!