Кинг-Конгша• 15 декабря 2021

Чи можна вагітним сповідатись в костьолі? Хто знає?

Я раніше сповідалась раз місяць
А тут завагітніла і точно знаю що оплатку не дають вагітним
А чи можна сповідатись?
juliyadorosh• 15 декабря 2021
а чому не можна? сповідь - таке таїнство, що може вділятись в будь-який час

Ну ниче се• 15 декабря 2021
Підіть в костел і спитайте. А чому оплатку не дають? Чим це змотивовано? Просто цікаво.
Кудряшка Сью• 15 декабря 2021
В православной точно можно. Насчет католиков возможно у них свои правила
Жена сына• 15 декабря 2021
Здається папа римський нещодавно щось казав про вагітних і церкву, чи про відвідування церкви під час критичних.
Але дозволяється все
Из Виа-гры• 15 декабря 2021
Треба
Из Виа-гры• 15 декабря 2021
Ответ дляНу ниче се
Дають, автор не в курсі просто.
Арина85• 17 декабря 2021
Не знаю що таке ’оплатка’
В Православії вагітним можна приймати участь у всіх Таїнствах, в тому числі і сповідуватися і причащатися
Кондуктор трамвая• 10 января 2022
Можна звичайно. Чому це не дають оплатку? Дають, сама бачила.