Я почитала, зрозуміла приблизно так, що балістики саме Росія (цікавляча нас сторона) робить більше балістики ніж виробили США (і нам, і проти Ірану, і собі на склад). Ну тобто: якщо це так - то колись дійсно настане точка де навіть при гарному сприянні нам - ППО патріот буде вичерпано/не доганятиме балістику по темпам виробництва. І ясно що вони нам не дадуть потім взагалі нічого. А Росія в свою чергу робить упор на в-цтво балістики, щоб вразити все що знайде військове плюс цивільні обʼєкти.
Виходить два варіанти: або всьо(маємо якось сдавацца), або нас тупо тричі на місяць закидуватимуть балістикою (але це шо - це наші всі електрики і вода🤷♀️, весела зима тощо), і численні жертви.
Питання в назві🤷♀️
Ответ дляOlga_72
Стоїть питання чи дасть Трамп замість патріотів координати пускових для іскандерів. Вони стаціонарні, і їх складно сховати. Не буде пускових, не потрібні будуть ракети для збиття балістики.
А Трамп скажет,что он не хочет эскалации и чтоб не гибли люди. Все предсказуемо.
Just a crow• 1 час назад
Це не ультиматум, це пздц.
Хтось вірить в ілюзію перемоги, а рашка тим часом знищує далеко не те, що намагається захопити.
От є в них там в планах Донбас, Запоріжжя, Харьків, Суми, Луганськ (про який всі як риби чомусь мовчать вже) а інші території, по яким вони наносять удари реактивними, бандеролями, та балістикою, чомусь дуже дивним чином потерпають від цих ударів, та не встигають відновитися.
А це значить, що у партнерів є на розруху свої плани.
Одні знищують, другі вкладаються фінансово, бо самостійно відновити щось, дуже накладно для України.
Тим часом вкладаючи кошти, на територіях по закону можливо почати панувати, бо як же так, хтось витрате мільйони, а не зможе зробити своїм, якось дивно виходить.
Тому в нас таким чином нічого не буде, бо не берегли нажаль.
Для України є лише три шляхи розвитку подій: усі вони передбачають вкрай складні наслідки, — «Bloomberg».
⭕️Перший: союзники нададуть додаткові системи Patriot і далекобійну зброю, що дозволить завдати ударів по пускових установках до зими. Це одразу малоймовірний варіант.
⭕️Другий: Україна капітулює перед вимогами Путіна, передавши решту Донбасу.
⭕️Третій: війна триватиме ще одну, ще жорстокішу зиму
Зрозуміло, який варіант нас чекає