Бабка-ежика• 26 декабря 2021

Халвична залежність

Ось пишу та їм халву. Вже 2, 5 тижні на неї налягаю. Що робити? Як позбутися?
Пыхтелка• 26 декабря 2021
Ничего. Налегать, пока не отвернет.

Бабушка-байкерша• 26 декабря 2021
Как будет +5 кг на весах, быстро отвернете) она мегакалорийная
Гопница-Советчица• 26 декабря 2021
Я тоже люблю халву, особенно такую, которая липнет к зубам. Много съесть ее не могу, потом плохо, начинает тошнить, слишком жирная для меня.

автор Бабка-ежика • 26 декабря 2021
Ответ дляПыхтелка
Ничего. Налегать, пока не отвернет.
Походу, так. І не купувати більше!
автор Бабка-ежика • 26 декабря 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Во. во
Green_Cat• 26 декабря 2021
Халва - це корисно, її можна навіть коли проблеми з підшлунковою.
А тошнити починає - це коли ’передоз’
По калорійності теж нормально, жири там в основному похідні олії.
Тягнути буде при недостатності магнію та селену, рідше - кальцію.
А я на шпагате• 26 декабря 2021
Ответ дляGreen_Cat
А тошнити починає - це коли ’передоз’
А я сейчас Хурму ем тоннами , это значит , что чего то нехватает .Никогда ее столько не ела .
Green_Cat• 26 декабря 2021
Ответ дляА я на шпагате
Якщо тягне саме на незрілу, що прямо в´яже рот, то організм бореться з нервовим станом.
В такому випадку часто прям зі шкіркою буде смакувати.