n.nasskaa• Изменено 30 декабря 2021

При приёме противозачаточных Джаз плюс месячник пошли на день раньше.

Противозачаточные принимаю первый месяц, пошли на день раньше , до конца пачки осталась одна таблетка пустышка не знаю пить ли её так как месячные уже пошли
Роллс-Ройс• 30 декабря 2021
Пейте по схеме первые 3 месяца.

Inna Medvetska• 30 декабря 2021
Не має значення коли пішли і з чого ви взяли, що на день раніше?
На день раніше чого?
На пустих таблетках місячні можуть в будь який день піти, але допити треба упаковку до кінця
Я клайру п’ю, там взагалі пусті тільки дві таблетки, а не 7 як в інших
автор n.nasskaa • 30 декабря 2021
Ответ дляInna Medvetska
На день раніше чого?
Я чогось думала що вони мають піти піся того як доп´ю останню, а не підчас прийому пустишок, добре що підсказали, дякую ❤️
HupBaHa• 30 декабря 2021
ничего страшного, что пришли раньше, такое бывает. уже последнюю не пить
nataliya123• 30 декабря 2021
Что вы советуете глупости
Как это последнюю не пить ?
Пьётся по схеме независимо от наличия кровянистых выделений , они могут и воообще отсутствовать
Inna Medvetska• 30 декабря 2021
Ответ дляHupBaHa
Як це не пити?
Випити треба всі з пачки
HupBaHa• 31 декабря 2021
Ответ дляInna Medvetska
Як це не пити?
Випити треба всі з пачки
Необязательно
Inna Medvetska• 31 декабря 2021
Ответ дляHupBaHa
Необязательно
Як це не обов’язково?
Якщо автор з цієї пачки на доп’є всі, а почне нову, то цикл зсунеться і буде чорті що
MariamnaS• 09 марта 2022
Ответ дляInna Medvetska
Як це не обов’язково?
При прийомі місячних немає циклу. Тобто циклу в нормальному значенні слова: дозрівання фолікулів, овуляція, лютеїнова фаза. Наявність виділень ще не свідчить про цикл. По суті гормональні таблетки п´ють для стримування овуляції. Правда, час від часу овуляція все ж можлива - організм намагається відновити циклічність (або потрібна величезна доза гормонів, якої немає в сучасних протизаплідних). У випадку овуляції ймовірне зачаття. Гестаген, який міститься в усіх гормональних контрацептивах впливає на ендометрій, роблячи його непридатним для імлантації ембріона. Саме тому жінки переважно не вагітніють при прийомі таблеток. Однак таблетки спричиняють загибель ембріона, отже мають т.зв. ранньоабортивний ефект...