Русалка на ветвях• 30 января 2022
Девочки и стоматологи, помогите! Я не могу выдержать
Зуб 26, снимок на фото. Началась зубная боль утром в субботу, думала пройдет. Стало хуже. Сегодня поехала к дежурному городскому, он сказал без снимка, что это кариес под пломбой. Сказал искать частую. В частной сделали снимок и сказали, что это карман между другими зубами. Нимесил, Кетанов, Фаниган не помогают. До утра не знаю или дотяну, просто сойду с ума. Прошу, помогите!
Брыкалка• 30 января 2022
Вам нужно перелечить и 26, и 25. В 26 мб1 и мб2 найти и пролечить. В 25 полностью все перелечить. И лучше сделайте КТ и лечите под микроскопом. Иначе очень рискуете потерять 25 зуб.
Ангелочек с рожками• 30 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Болит точно 6. С этим нервом уже не знаю что делать.
Поки вам не відкриють зуб і канали, нічого не перестане боліти.
І зробити це треба найшвидше, бо ще і нарив може піти.
Біль про інфекцію в зубі говорить
Ангелочек с рожками• 30 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
Как это не плохой? Там масса выведена за верхушку. Автора может и тревожит этот 5ый зуб
Це не страшно, вона з часом розсмоктується. І ще так роблять, коли запалення прикореневе є. Тоді в ту масу ліки додають і воно все розсмоктується.
Мені теж так робили, але зуб все одно видалили, не допомогло
Брыкалка• 30 января 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Навколо тої маси є запалення.
Обижулька• 30 января 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Власне, та й можливо там ендометазон виведений, то нічого страшного, навіть корисно може бути
Обижулька• 30 января 2022
Ответ дляБрыкалка
Навколо тої маси є запалення.
Так воно там раніше могло бути. Може той зуб через це і лікували
Ангелочек с рожками• 30 января 2022
Ответ дляОбижулька
Та і я ж про те. Але це не завжди дієво, на жаль
Обижулька• 30 января 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Переліковування ще раз такого зуба якщо він не турбує, тим більше може бути не дієво, а може ще гірше зробити
Брыкалка• 30 января 2022
Ответ дляОбижулька
Ендометазон зазвичай з філером застосовують...
Обижулька• 30 января 2022
Ответ дляБрыкалка
Ви впевнені, що в каналі немає гутаперчевого штифта. Пасту каналонаповнювачем могли вивести за верхівку, а гутаперча може бути в каналі.
П.с. У мене власний зуб з ендометазоном тільки вже 12 років, все чудово, нічого не розсмокталось, змін нема
Брыкалка• 30 января 2022
Ответ дляОбижулька
Може. Але пломбувати канали не пролікувавши запалення... Так, деякі матеріали це дозволяють. Але лікування ними дороге і точно не виглядає так на рентгені. Там якість має бути на найвищому рівні, а не те, що у автора...
Брыкалка• 30 января 2022
Ответ дляОбижулька
Не бачу там гутаперчі. Вона контрасніша.
Обижулька• 30 января 2022
Ответ дляБрыкалка
Так ніхто не чекає поки зміни зникнуть. При малєйшій позитивній динаміці канали пломбують
Обижулька• 30 января 2022
Ответ дляБрыкалка
А 3 канали в 5 бачите? Чого той зуб такий? Чи то рентген дивний?
Брыкалка• 30 января 2022
Ответ дляОбижулька
Чому ж? Я пломбую кальцієм і стежу за динамікою. Постіним м-м пломбую, коли гранульома зникла, або майже зникла. А тут і гранульома велика, і періодонтальна щілина розширена...
Брыкалка• 30 января 2022
Ответ дляОбижулька
Я схиляюсь до того, що там 2 канали. Просто один з них з уступом.
Але 3 канали в 5 я бачила, так.
Обижулька• 30 января 2022
Ответ дляБрыкалка
Але 3 канали в 5 я бачила, так.
Я якась відстала))
Не бачила ніколи( там таке виглядає, що 2 щічні і піднебінний, як моляр, тільки менший
Брыкалка• 30 января 2022
Ответ дляAlex_Kri
так подходы к лечению могут быть разными, и все имеют право на жизнь
Могут, конечно. Меня смущает, что врач пломбировал постоянным материалом настолько некачественно. Я регулярно вижу работы коллег с пломбированными каналами и гранулемами, но там качество на высоте и через несколько месяцев гранулема уходит. При такой методике упор делается на качество обработки каналов и их пломбировки. А тут - тяп-ляп.
Ответ дляБрыкалка
Не могу не согласиться, но такое лечение встречается часто. Интересна стоимость лечения
Раз одела не бу• 30 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Вы шутите? У меня там нерв. Пятый зуб Я только месяц назад сделала)
вам шашечки или ехать ?
шутят здесь с ней (
Раз одела не бу• 30 января 2022
Ответ дляОбижулька
Автор, який нерв? В обведеному зубі пломбовані канали. Тільки мб1 і мб 2 незапломбовані, залишки нерва там справді можуть бути))
волосатое стекло• 30 января 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Нерв там есть, пломбу ставила вначале лета.
Нет там нерва) соседний может давать боль. Терпите до утра, шо поделать.. Утром врач решит вашу проблему
Раз одела не бу• 30 января 2022
Ответ дляОбижулька
Та то не страшно. Але от чого той 5 такий дивний, як моляр з 3 каналами?
Раз одела не бу• 30 января 2022
Ответ дляКисельная барышня
Обижулька• 30 января 2022
Ответ дляБрыкалка
Ви ще ляп-тяп не бачили)
Може там вартість каналу 100-200 грн