Люди , я прошу вас молитися перед Богом і благати милості для нашої України , хай дасть сили Президентові , військам , всі хто воюють ці пару днів без сну і відпочинку , їм дуже важко , вже стомлені морально і фізично !!! Просять молитовної підтримки !!!
Давайте будемо молитися за тих , хто в зонах обстрілу , хто не виходить з підвалів , все це дуже важно … хай Бог захистить ! Я вірю і знаю Він чує
«Якщо Я замкну небеса, і не буде дощу, і якщо накажу сарані поїсти землю, і якщо нашлю моровицю на народ Мій, і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім´я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім´я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край! Тепер очі Мої будуть відкриті, а уші Мої наставлені на слухання молитви цього місця.»
Біблія : 2- хроніки 7:13-15
Хто ніколи не молився , сьогодні це дуже треба !!! Всіх обіймаю 🥺
Все буде добре !!!
Біблія : 2- хроніки 7:13-15
Все буде добре !!!