alena19842010• 01 марта 2022
Девочки! Хмельницкий, на сегодня 5 чел., где можно остановиться? Спасибо.
Где одну ночь Хмельницкий можно остановится?
Dane4ka111• 01 марта 2022
Місця для ночівлі:
1. Хмельницький електро механічний коледж може прийняти переселенців в гуртожитку тільки потрібно точну кількість людей. Оксана 0961199620
2. Місця для ночівлі в офісі: Хмельницький, Зарічанська, 3/1.
Є все необхідне в офісі, крім душу
Кому потрібно - пишіть в особисті або телефонуйте 0971685451
3. СВ (вул. Свободи, 1а - географічно пр. Миру): харчування, душові кімнати, засоби гігієни. 0969471313
4. м. Хмельницький, вул. 3-Нова, 70/1
Є місце перепочити. Поспати. Душ. Туалет. Кухня. Пралка. Закрита територія. Можна з тваринами. Кількість людей необмежена
Дзвоніть: 0638212793, 0979761929, 0503764725, 0503390122
Є все необхідне в офісі, крім душу
4. м. Хмельницький, вул. 3-Нова, 70/1
NikNeim-b3b7• 01 марта 2022
КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ НА ЗАКАРПАТТІ ЗА ДОПОМОГОЮ (житло, їжа тощо)
🏠 Гуманітарний штаб ОДА для тих, кому потрібен прихисток:
096 284 33 68 - ЦІЛОДОБОВО
🏠 Сайт Прихисток -
Можна знайти житло та запропонувати прихисток у себе. Є фільтрування по областях.
🏠 Чат-бот ’Захисти українців’
Допоможе знайти контакти закарпатців і львів´ян, які готові прихистити у себе вдома.
Facebook:
🏠 Телеграм-канал WinWinRealty
🏠 Вайбер-група «Закарпаття житло»
Оголошення як від тих, хто шукає житло на Закарпатті, так і від тих, хто готовий її надати
🏠 Контакти кол-центрів у в різних громадах Закарпаття стосовно допомоги з розміщенням
🍽 Телеграм-канал ’Закарпаття допомагає’ -
Тут інформація про кафе й магазини по всьому регіону, які безкоштовно допомагають біженцям та пригощають їх гарячим обідом, чаєм та кавою.
#здаю #харчування #зручності
096 284 33 68 - ЦІЛОДОБОВО
🏠 Сайт Прихисток -
🏠 Чат-бот ’Захисти українців’
Facebook:
🏠 Телеграм-канал WinWinRealty
🏠 Вайбер-група «Закарпаття житло»
#здаю #харчування #зручності
Ответ дляАнна_Бель
А чого на 1 ніч? Летіть прямою наводкою, не зупиняючись
Нам далеко, ще 300 км , з дитиною не витримаэмо