ilike• 02 марта 2022

Львов , новая почта работает ?

vivabon• 02 марта 2022
спросите на новой почте. для Харькова, Херсона и Киева - это не актуально(

knopula@ua.fm• 02 марта 2022
Работает и Новая и Укр.почта
Olena Dnepr• 02 марта 2022
Мне собираются передавать посылку Львов Днепр
Сегодня узнавала, какие отделения работают.
Список есть на сайте .
Юлия_Юлия-2175• 02 марта 2022
Уточняйте на сайті чи гарячій лінії НП.
Вчора перевіряла на сайті НП перелік відділень, які працюють, переважно це вантажні відділення. Що дуже здивувало, в переліку працюючих таки була частина відділень Києва (але можливо тільки на видачу працюють, плюс НП зараз гуманітарні вантажі на потребу армії доставляє).
По Львову, згідно інформації на сайті НП, станом на вчора працювало тільки 4-5 вантажних відділень.