Девочки, у вас аисты уже прилетели? свекровь говорит, что если в село не прилетели аисты, то знак нехороший
Ответ дляАнис-ка
так рано еще, у нас обычно только в конце апреля прилетали
Свекровь в Полтавской области, в соседнее село прилетели
Мама Павлика• 07 марта 2022
в нас ще немає. В нас є село, їдеш по одній з вулиць і на кожному стовпі гніздо лелек, особоливо гарно коли воно вже малят висидять )
Оце розстроїли мене, згадала як всі минулі роки їздили повз них