Доброго і спокійного всім вечора.
Таке питання..виїхали з Києва 24го. Речей багато взяти було ніяк, і виходить, що дуже багато чого необхідного не має. Думаю про те, що скоро потеплішає а ми взяли лише теплі речі. Так от я думаю, ми недалеко від Києва, то може є сенс поїхати до Києва і взяти ще речей?! Бо як тоді бути? Все всім треба буде купувати?? Бо носити буде нічого. ((( Що ви про це думаєте?
Дякую.
Бережіть себе.
Слава Україні
Дякую.
Бережіть себе.
Слава Україні
Ответ дляVolga_olga
Знайомі сьогодні так зробили, все норм
О, дякую. Я думаю можна було б з ранку виїхати, бігом зібрати що потрібно і назад. Ще з чоловіком не говорила, але думаю погодиться. Бо дійсно дуже мало взяли. Ніби на 3 дні збиралися 😢😢😢😢 а скільки ще тут бути невідомо 😢😢😢
Ответ дляole4kakissa
На ЗУ сейчас снег и похолодание.
Сніг у нас випадав трішки день чи два тому. Мінусова в ночі, вдень дуже навіть холоднувато. Але я дивлюся наперед. І хочу зрозуміти чи варто все ж таки з´їздити. І страшно, і розумію що треба. Бо в зимовому довго не проходиш. ((( Я уявляю скільки люди взяли речей, ті які евакуювалися. Але ж вони думаю потім можуть прийти кудись і їм можуть видати речі. А ми нікуди не виїжджали. Ми у рідних. Коротше не знаю, може не про це треба думати...вибачте.
riabika_vika• 07 марта 2022
Смотря с какой вы стороны под Киевом. В принципе, в Киеве сейчас довольно безопасно. Мы под Киев к родителям ездили, сутки побыли и вернулись домой)
riabika_vika• 07 марта 2022
Ответ дляАлиша_LAV
Як же я хочу додому 🙏мені здається, що якщо я приїду то скажу що я залишаюся... Вдома це вдома...
дома гораздо легче, а страшно оно везде страшно..
riabika_vika• 07 марта 2022
Ответ дляАлиша_LAV
Бережіть себе.
и Вы) надеюсь, скоро вернёмся в спокойный образ жизни)
Кровавая Мэри• 07 марта 2022
а я просто хочу домой... вот прям так сильно, что и страшилки про житомирскую трассу не пугают((( мі 400 км от Киева, но я готова хоть сейчас ехать... дети пока только останавливают
Ответ дляКровавая Мэри
Я вас дуже добре розумію. Заради дітей потерпіть бо Житомирська трасса зараз дійсно не для їзди. Ці падли нікого не пожаліють. Тримайтеся!!
Кровавая Мэри• 07 марта 2022
Ответ дляАлиша_LAV
знаю. единственное, что меня отрезвляет - это то, что из-за своих желаний оставить детей сиротами глупо.
бо в них нікого крім мене нема(
Кровавая Мэри• 07 марта 2022
Ответ дляАлиша_LAV
Все буде добре. Я дуже в це вірю.
дякую. я теж. трамаймося! все буде Україна.
Кровавая Мэри• 10 марта 2022
Ответ дляИрина Ириновна2
Потерпіть..дороги небезпечні. Ще хоча б до 12-го
а що буде 12го?