Ответ дляПетрик
А вы думаете прям распрекрасно за границей? Когда деньги заканчиваются, работу не найти, жилье. Многие с радостью уехали б домой, главное, чтоб дом был, куда возвращаться. Скорей бы это чертова война закончилась.
Люди отримали шанс знацти роботу і осісти. Маю дуже песимістичній настрій відносно України. Уже зрозуміло, що це надовно і жити безпечно тут не буде можливості. Ніхто не казав, що там легко, але пів України їздили роками до Чехії та Польші, щоб виживати тут. У автора всі можливості, бери і роби, а не ний. Зараз почнуться польові роботи, буде праця