Lili87• 23 марта 2022

Интересно мальчики "пляшут".

Вроде не фейк, Зеленський попросив Байдена не вводити санкції проти Абрамовича. Ссылку на источник не даю. Можете сами глянуть эту новости в интернете.
NatalieP• 23 марта 2022
Ответ дляIanxMickey
Да, ’что-то гнило в Датском королевстве’.
Не что-то, а кто-то. И этого кого-то пора выносить клешнями вперёд!
natapril• 23 марта 2022
Ответ дляIanxMickey
Так Абрамович с Чубайсом сейчас решают как убрать Хуйло, оба свалили из паРаши в Турцию.
Быстрей бы уже порешали и порешили.
Lada_333• 23 марта 2022
Ответ дляnatapril
Быстрей бы уже порешали и порешили.
в этом всем энтузиазме меня грызет червячек сомнения....будь это правдой, об этом не трубилось бы в интернете с каждого утюга.
natapril• 23 марта 2022
Ответ дляLada_333
Логично. Но о войне трубили с утюгов и она таки случилась.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляsashik77
Я говорю «более вероятно»,, потому что для Путина любой компромисс может быть неприемлем. Ему нужна полная победа, а все остальное — унижение, которое подорвет его авторитарную власть. В этом случае он может выбрать план С, который, как я предполагаю, будет включать воздушные или ракетные обстрелы линий снабжения украинских военных через польскую границу.

Польша — член НАТО, и любое нападение на ее территорию потребует, чтобы все остальные члены НАТО встали на защиту Польши. Возможно, Путин считает, что если он таки атакует, а некоторые члены НАТО откажутся защищать Польшу, то НАТО может распасться. Это, безусловно, спровоцировало бы бурные дебаты внутри каждой страны НАТО, особенно в США, о прямом участии в потенциальной Третьей мировой войне с Россией. Что бы ни случилось в Украине, если бы Путину удалось расколоть НАТО, это было бы достижением, способным затмить все остальные его потери.

Марко Рубіо
Прям рожева мрія х#йла.
Розвалити НАТО.
І ЄС теж вишенькою на торті.
natapril• 23 марта 2022
Ответ дляПтенчик
ні, там сказано для постраждалих в війні в Україні, але це для москалів.
Яка ж війна? У них же спецоперація і ’нет потерь’.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляLada_333
І Штати були б в курсі. Відповідно Зеля не мав би просити за Абрамку.
sashik77• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Прям рожева мрія х#йла.
Розвалити НАТО.
І ЄС теж вишенькою на торті.
Ну зараз в мене пазл складається. я не думаю. щото було метою Пуйла, але вже якщо так сталося, то нашо два рази ходити. Якщо про Чубайса правда. то я його розумію. Все стало неконтрольованим. Тільки щось Чуба недалеко втік.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляnatapril
Так війну намагались попередити, зупинити. А тут зворотній процес.
sashik77• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ну я вважаю, що залаштунками багато того, чого б не мали ми знати. І ми не знаємо. А знаємо тільки те, що нам треба знати. А там ХЗ...
Metelitsa• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Так Штати в курсі.
Про це написав WSJ.

Розголошення такої інформації рахується попередженням доя декого з нашого керівництва
Божоле• 23 марта 2022
Еврей еврею глаз не выклюет :))
А где каломойский, кстате ??
sashik77• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Так Штати в курсі.
Про це написав WSJ.

Щоб не відхилялися від заданого курса? Ніякої самодіяльності.

Йду лягати розстроєна...
Metelitsa• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ось:
Президент України Володимир Зеленський попросив Джо Байдена виключити російського олігарха Романа Абрамовича з уже підготовленого списку санкцій, щоб той міг продовжити бути посередником у переговорах з Росією.

Про це пише The Wall Street Journal.

https://www.epravda.com.ua/news/2022/03/23/684567/
https://www.wsj.com/articles/ukrainian-president-a...
sashik77• 23 марта 2022
Ответ дляБожоле
Еврей еврею глаз не выклюет :))
А где каломойский, кстате ??
він як спірохета - там де тепло і комфортно. Виявити можна тільки за допомогою аналізів.
Metelitsa• 23 марта 2022
Ответ дляБожоле
Еврей еврею глаз не выклюет :))
А где каломойский, кстате ??
В Україні Бєня.
Де ж йому ще бути.

Навіть в Їзраїль йому не можна.
До реч, цікава деталь’ Бєня ще жодного разу не заявив про свою позицію у війні.
На всі запити відповіді не дав.
Думаймо.
Божоле• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
В Україні Бєня.
Де ж йому ще бути.

Навіть в Їзраїль йому не можна.
На всі запити відповіді не дав.
Думаймо.
Та знаю я - йому всюди турма світить :)
А щось кувікнув з початку війни ? чи на хуйла чекає з нетерпінням ?
Metelitsa• 23 марта 2022
Ответ дляБожоле
Та знаю я - йому всюди турма світить :)
Другий варіант для нього не найгірший, враховуючи те, що за ним США ідуть по п´ятах
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Ось:

Про це пише The Wall Street Journal.

Я читала)

Мова йшла про те, що якби Абрамка дійсно щось там міг зробити х#йлові, то це було б відомо Штатам і ті б не накладали на нього ніяких санкціі.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляБожоле
Еврей еврею глаз не выклюет :))
А где каломойский, кстате ??
Сьогодні було включення з ТРО Дніпра. Спитали прямо, чи допомагав Бєня чимось. Відповідь: не чули і в очі не бачили)
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Так Штати в курсі.
Про це написав WSJ.

Бррр. Так чому тоді Зеля просив за нього?
Lada_333• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
якщо як учасника переговорного процесу, значить цей учасник може посприяти, щоб переговорний процес проходив у потрібному руслі...
Metelitsa• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Я читала)

На нього санкції накладала Велика Британія.

Судячи з усього, Борис Джонсон вирішив передати інформацію через Штати, а не особисто.

І я повністю погоджуюсь з Вами. Абрамовича пуйло до себе не підпустить, а той не ідіот, щоб до нього летіти. І нічого Абрамович не вирішить.
А Зеленському мінус в карму за такі інтриги
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляLada_333
Там трохи про інше ми говорили)
Metelitsa• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
І Ярославський відмовив у допомозі Харкову.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa

Та от і мені здається, що вже оговтались і старі мутки почалися.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Ага, у Доніка читала.
Мудло.
Metelitsa• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ага.
Заткнули всім роти своїм телемарафоном і взялися за старе: загравання з рашею
злой_Пушистик• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Зеля ж сказав ’поки що не накладати’. Тобто подивиться чим він може бути корисний
злой_Пушистик• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Ага.
Да його знесуть за це. Яке ще загравання? Всім табором винесуть.