Вроде не фейк, Зеленський попросив Байдена не вводити санкції проти Абрамовича. Ссылку на источник не даю. Можете сами глянуть эту новости в интернете.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляsashik77
Я говорю «более вероятно»,, потому что для Путина любой компромисс может быть неприемлем. Ему нужна полная победа, а все остальное — унижение, которое подорвет его авторитарную власть. В этом случае он может выбрать план С, который, как я предполагаю, будет включать воздушные или ракетные обстрелы линий снабжения украинских военных через польскую границу.
Польша — член НАТО, и любое нападение на ее территорию потребует, чтобы все остальные члены НАТО встали на защиту Польши. Возможно, Путин считает, что если он таки атакует, а некоторые члены НАТО откажутся защищать Польшу, то НАТО может распасться. Это, безусловно, спровоцировало бы бурные дебаты внутри каждой страны НАТО, особенно в США, о прямом участии в потенциальной Третьей мировой войне с Россией. Что бы ни случилось в Украине, если бы Путину удалось расколоть НАТО, это было бы достижением, способным затмить все остальные его потери.
Марко Рубіо
Прям рожева мрія х#йла.
Розвалити НАТО.
І ЄС теж вишенькою на торті.
Розвалити НАТО.
І ЄС теж вишенькою на торті.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляLada_333
в этом всем энтузиазме меня грызет червячек сомнения....будь это правдой, об этом не трубилось бы в интернете с каждого утюга.
І Штати були б в курсі. Відповідно Зеля не мав би просити за Абрамку.
Ответ дляНамСвоюРобити
Прям рожева мрія х#йла.
Розвалити НАТО.
І ЄС теж вишенькою на торті.
Розвалити НАТО.
І ЄС теж вишенькою на торті.
Ну зараз в мене пазл складається. я не думаю. щото було метою Пуйла, але вже якщо так сталося, то нашо два рази ходити. Якщо про Чубайса правда. то я його розумію. Все стало неконтрольованим. Тільки щось Чуба недалеко втік.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляnatapril
Логично. Но о войне трубили с утюгов и она таки случилась.
Так війну намагались попередити, зупинити. А тут зворотній процес.
Ответ дляНамСвоюРобити
Ось:
Президент України Володимир Зеленський попросив Джо Байдена виключити російського олігарха Романа Абрамовича з уже підготовленого списку санкцій, щоб той міг продовжити бути посередником у переговорах з Росією.
Про це пише The Wall Street Journal.
Ответ дляMetelitsa
В Україні Бєня.
Де ж йому ще бути.
Навіть в Їзраїль йому не можна.
До реч, цікава деталь’ Бєня ще жодного разу не заявив про свою позицію у війні.
На всі запити відповіді не дав.
Думаймо.
Де ж йому ще бути.
Навіть в Їзраїль йому не можна.
На всі запити відповіді не дав.
Думаймо.
Та знаю я - йому всюди турма світить :)
А щось кувікнув з початку війни ? чи на хуйла чекає з нетерпінням ?
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Ось:
Про це пише The Wall Street Journal.
Я читала)
Мова йшла про те, що якби Абрамка дійсно щось там міг зробити х#йлові, то це було б відомо Штатам і ті б не накладали на нього ніяких санкціі.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляБожоле
Еврей еврею глаз не выклюет :))
А где каломойский, кстате ??
Сьогодні було включення з ТРО Дніпра. Спитали прямо, чи допомагав Бєня чимось. Відповідь: не чули і в очі не бачили)
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Так Штати в курсі.
Про це написав WSJ.
Розголошення такої інформації рахується попередженням доя декого з нашого керівництва
Про це написав WSJ.
Бррр. Так чому тоді Зеля просив за нього?
Ответ дляНамСвоюРобити
Я читала)
На нього санкції накладала Велика Британія.
Судячи з усього, Борис Джонсон вирішив передати інформацію через Штати, а не особисто.
І я повністю погоджуюсь з Вами. Абрамовича пуйло до себе не підпустить, а той не ідіот, щоб до нього летіти. І нічого Абрамович не вирішить.
А Зеленському мінус в карму за такі інтриги
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляLada_333
якщо як учасника переговорного процесу, значить цей учасник може посприяти, щоб переговорний процес проходив у потрібному руслі...
Там трохи про інше ми говорили)
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Та от і мені здається, що вже оговтались і старі мутки почалися.
НамСвоюРобити• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
І Ярославський відмовив у допомозі Харкову.
Ага, у Доніка читала.
Мудло.
злой_Пушистик• 23 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Зеля ж сказав ’поки що не накладати’. Тобто подивиться чим він може бути корисний
злой_Пушистик• 23 марта 2022
Ответ дляMetelitsa
Ага.
Заткнули всім роти своїм телемарафоном і взялися за старе: загравання з рашею
Да його знесуть за це. Яке ще загравання? Всім табором винесуть.