Обходили питання війни з рідною сестрою першого дня війни. Сьогодні не витримала(((, на призов їхати жити в лнр висказала свою думку і понеслося...
І знаєте як вони реагують на питання про чотири країни що підтримали росію? "Так в тих країнах по мільйону жителів, а от в росії"...
Тяжко на душі тепер, капєц(((
Найближчі люди((
Тяжко на душі тепер, капєц(((
Найближчі люди((
Ответ дляSovaNaSevere
вброс. никто здесь в Луганске не скажет, что тут будет как в Дубае. Ваты тут много, но даже они так не скажут. глаза не в заднице.
у них политика ’бог терпел и нам велел’. просто терпилы.
Про Дубаї було сказано образно як узагальнення всіх мальовничих перспектив лнр...
Я вже за це писала.
Але очикування моїх рідних від літнього референдуму по вступу до раші саме такі.
Я вже за це писала.