Fanflaer• 01 апреля 2022

Кто недавно прилетал в Испанию, тест требуют?

Летим из Кракова, при посадке сказали не требуется. Не найдем информацию тебуют ли Испанцы по прилету тест?
t.fodlash• 01 апреля 2022
нет. требуют QR код.
ameli25• 01 апреля 2022
Ні не потрібно
vasyas• 08 апреля 2022
А летіли по біометричному паспорту, чи по старому закордонному, без біометрії?
Є взагалі можливість полетіти без біометрії?
ameli25• 13 апреля 2022
Ответ дляvasyas
можна, по звичайному закоронному, але віза потрібна.
Ніхто у Іспанію у літак без нормального паспорта дійсного вас не пустить.
Можете їхати 2 чи 3 сутки автобусом. Прямого немає, лише пересадки.
без нормальних документів ви ні дозволу на навчання не отримаєте ні мед страховки.

Там без документів робити немає що.
То вам не Польща.