All_anna• 01 апреля 2022

Підскажіть про гуманітарну допомогу возити

Гуманітарну допомогу з закордону
З Німеччини Польша Іспанія будь яка країна
Чи може чоловік допомогти бути водієм другим може бути волонтером!
Так як хочемо допомогти
Gala_h• 01 апреля 2022
Він виїзний по закону? Інвалідність, тощо?

КВІТКА-6965• 01 апреля 2022
Мій чоловік возить, але ми фірма з ліцензією. Також брали лист в міській раді.
КВІТКА-6965• 01 апреля 2022
Ответ дляGala_h
Якщо оформити водієм міжнародником то випускаюють
Gala_h• 01 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Не так все просто, в нас міжнародні перевезення, зараз їздить шофер з групою по інвалідності...
Gala_h• 01 апреля 2022
І чому з закордону саме? До кордону налагоджена доставка, нехай везе далі по Україні, шукають водіїв бачила і мережеві магазини і гуманітарку на центр, схід.
Yuliya3012• 01 апреля 2022
Якщо його внесуть в список може.
автор All_anna • 01 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
А ви звідки ?якщо несекрет
автор All_anna • 01 апреля 2022
Ответ дляGala_h
Цікаво так
автор All_anna • 01 апреля 2022
Ответ дляGala_h
Ми біля кордону близько тому так

Lertka• 01 апреля 2022
Другим водієм?! Ви, серйозно!!!
Знаєм ми таких водіїв, в чого першим не хочуть. Бо на першому вся відповідальність і машина оформлена на ньому, і документи. А коли переїхали через кордон - ДРУГИЙ ВОДІЙ ЧОМУСЬ ТІКАЄ І НЕ повертається назад в Україну.
Якщо так хоче допомогти, хай іде першим . Якщо водій із стажем, нічого страшного не буде
автор All_anna • 02 апреля 2022
Ответ дляLertka
Другим водієм?! Ви, серйозно!!!
Ні це не про нас 😅
Так можна і першим так ніхто напроти
Але де найти ?!