Возможно кому -нибудь пригодится- единоразовый промокод на доставку с сайта Liki24
Даруємо промокод на безкоштовну доставку вашого наступного замовлення.
VZHUH12
Як скористатися промокодом:
1.
Перейдіть на сайт з цього листа або відкрийте мобільний застосунок Liki24 для iOS і Android.
2.
Додайте товари у кошик та введіть VZHUH12 у поле "промокод".
3.
Оформіть доставку кур´єром або поштою.
Промокод на безкоштовну доставку діє протягом 10 днів на замовлення від 200 гривень. Ви можете скористатися ним лише 1 раз.
VZHUH12
Як скористатися промокодом:
1.
2.
3.
Оформіть доставку кур´єром або поштою.