Дівчата, я в пошуку житла у Льові, створила відповідний допис в фейсбуці. Відразу ж в особисті почав писати "волонтер", пропонував свою допомогу. Я описала свою ситуацію, далі питання "скільки тобі років", "якщо не секрет, де твій чоловік". Відношусь з підозрою до такої "допомоги". Чи можна поскаржитись кудись, щоб перевірили, що то за особа?
Ответ дляBloomBom
Напишите, что муж несет службу в качестве сотрудника СБУ
ви мої думки прочитали. я вже то написала. перейшов на ВИ)
Можливо, його треба просто проігнорувати, але біль та емоції сьогодення просто не дають
Ответ дляЮ_льчик
А разве все волонтеры не должны быть зарегистрированы?
а де то перевірити?
Ответ дляЯни
Нащо він вам, заблокуйте
А якщо хтось попадеться на то?
lenalenok30• 06 апреля 2022
Ви у Львові житла не найдете. Там все зайнято. Не витрачайте даремно час на пошуки. Шукайте в інших містах ЗУ, а краще маленьких містечках та селищах - там ще є шанс.