lubovnicatoli• 17 апреля 2022

Работа медсестра в Германии

Кто то работает иди имеет информацию?
lexus112• 17 апреля 2022
Немецком или англ владеете?

anyatkoo• 17 апреля 2022
Как минимум нужно подтвердить диплом.
yulseva• 17 апреля 2022
У мене родич у мирний час диплом лікаря в Німеччині півроку підтверджував. Мовою володів, але є багато нюансів. В цей час працював на іншій роботі, яка не мала відношення ніякого до медицини.
автор lubovnicatoli • 17 апреля 2022
Ответ дляlexus112
Немецком или англ владеете?
Немецкий не учила. Английский школьная программа
автор lubovnicatoli • 17 апреля 2022
Ответ дляanyatkoo
Как минимум нужно подтвердить диплом.
Это я знаю. Кроме этого есть какая то инфа?
jana.jana• 17 апреля 2022
Ответ дляlubovnicatoli
Для начала в дом пристарелых могут устроить санитаркой.Вы уволились в Украине с работы? Документы забрали?
автор lubovnicatoli • 17 апреля 2022
Ответ дляjana.jana
Нет
yulseva• 17 апреля 2022
Ответ дляlubovnicatoli
Там В2 німецького потрібен для підтвердження диплому. +медичний німецький. Вчіть)
anyatkoo• 17 апреля 2022
Ответ дляlubovnicatoli
Нет, больше никакой. Сотрудница уезжала лет 10 назад, она учила язык+ медицинские термины и говорила что только после подтверждения диплома можно работать. Она уехала, что дальше не знаю.

Sentjabrinka• 17 апреля 2022
Местное образование медицинское, без него даже санитаркой не возьмут
Liubov_22• 17 апреля 2022
Вам нужно минимум год учить немецкий до В2 и в это время подтверждать диплом, потом обычно нужна практика и сдать экзамен.
yulseva• 17 апреля 2022
Ответ дляSentjabrinka
Якщо некомпетентні, то краще не відписувати. Наші українські дипломи лікарів та медсестер підтверджуються закордоном. І працевлаштування можливе всюди після нострифікації диплому.
Sentjabrinka• 17 апреля 2022
Ответ дляyulseva
Некомпетентны как раз таки вы, проживая в Украине или получив временную защиту в Европе, ваши украинские дипломы,особенно в сфере медицины и близко никому не нужны
yulseva• 17 апреля 2022
Ответ дляSentjabrinka
Ви далекі від сфери медицини.. Купа знайомих лікарів виїхали закордон у мирний час. У мене дядя в Німеччині працює, двоюрідний брат в Польші. Обидва мали дипломи українських вузів.
Прогугліть тему «нострифікація медичних дипломів». Тоді будете мати уяву.
Sentjabrinka• 17 апреля 2022
Ответ дляyulseva
Когда сами будете жить то узнаете, мне гуглить не надо, все ваши познания и основываются на погуглить и не больше
yulseva• 17 апреля 2022
Ответ дляSentjabrinka
Якщо ваш диплом визнаний бумажкою у певній сфері, то це не означає, що у всіх так)
Sentjabrinka• 17 апреля 2022
Ответ дляyulseva
Мой диплом местный, европейский, как и гражданство
yulseva• 17 апреля 2022
Ответ дляSentjabrinka
То до чого тоді ваша писанина, якщо ви навіть не орієнтуєтесь в процесі підтвердження диплому?)
Goldig• 17 апреля 2022
Ответ дляyulseva
Вам правильно пишут. Для доктора не достаточно просто подтвердить диплом. Необходимо выучить язык и сдать сложный экзамен. На это уходят иногда годы.

jana.jana• 17 апреля 2022
Ответ дляSentjabrinka
Именно в Германии реально,но больше врачам,чем медсёстрам.но это очень проблематично.В других странах европы(я например сейчас в Дании) это не реально,узнавала,даже ассистентом врача.Сказали ехать в Германию лучше.Тут волонтером или в доме пристарелых
yulseva• 17 апреля 2022
Ответ дляvalenti
Знову неправильна думка, от ви пишите суто свою суб’єктивну думку, а процес не знаєте. Навіщо ж тоді писати.. Без мови підтвердження диплому не є можливим ні у Німеччині, ні у Польші, ні у Хорватії. Єдина країна ЄС, яка давала можливість медичного тестування без знання мови, то була Чехія. Але це було два роки тому. Яка ситуація зараз у Чехії без поняття.
yulseva• 17 апреля 2022
Ответ дляjana.jana
Раніше в Чехії були також хороші умови для підтвердження диплому.
Goldig• 17 апреля 2022
Ответ дляyulseva
Я у Німеччині, і маю живі приклади близьких знайомих. Но та зайве.
yulseva• 17 апреля 2022
Ответ дляvalenti
Може ваші знайомі лукавлять, що підтвердили диплом, а сам процес підтвердження у них триває роки? У мене дядя підтверджував у Німеччині диплом, то без знання мови на рівні В2 підтвердження диплому було неможливим. Він також здавав і медичну термінологію на німецькій. Але мовою він володів і як спеціаліст в своїй сфері орієнтувався, тому все зайняло півроку, враховуючи виписки з укр вузу+переклади.
Mary-S• 17 апреля 2022
Ответ дляlubovnicatoli
Забудьте пока не выучите
lexus112• 18 апреля 2022
Ответ дляlubovnicatoli
Я знаю точно что требуют или разговорный немецкий (уровень В) или свободный англ (уровень С)