20 апреля 2022

Если в семье трое детей,старшей уже 18,но она учится ,выпустят ли папу?

NesmeyanaYa 20 апреля 2022
- на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років;
Ніколь 20 апреля 2022
Нет к сожалению. Пока старший ребенок учится в вузе вы не теряете статус многодетной ( при наличии справки из вуза, представленой в собез, или как там сейчас называется орган выдаюший вам документы многодетной семьи) и частично дальше можете пользоваться льготами, но выехать ваш папа не может.
Свята 20 апреля 2022
Нет. У нас также. Старшей 18 в январе, школьница
Manana24 20 апреля 2022
З цими виїздами дивно взагалі… у мене є знайомі - мати, батько (точно до 60 років), 4 дітей в т.ч. і хлопці 18-27 років, але всі вони свідки Єгови, без проблем виїхали з України у Францію на початку березня.
Selena* 20 апреля 2022
Ні
Ніколь 20 апреля 2022
Ответ дляManana24
З цими виїздами дивно взагалі… у мене є знайомі - мати, батько (точно до 60 років), 4 дітей в т.ч. і хлопці 18-27 років, але всі вони свідки Єгови, без проблем виїхали з України у Францію на початку березня.
Якщо без допомагаючих засобів $$$ значить були інші підстави для виїзду
E-ducate 20 апреля 2022
Ответ дляManana24
З цими виїздами дивно взагалі… у мене є знайомі - мати, батько (точно до 60 років), 4 дітей в т.ч. і хлопці 18-27 років, але всі вони свідки Єгови, без проблем виїхали з України у Францію на початку березня.
У мене є знайома родина мама-тато-син 14 років, які наприкінці лютого виїхали у Польщу.
’История умалчивает, как это возможно’
Але такі випадки, це виняток, а не правило
Manana24 20 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
У мене є знайома родина мама-тато-син 14 років, які наприкінці лютого виїхали у Польщу.
’История умалчивает, как это возможно’
Але такі випадки, це виняток, а не правило
Так на початку лютого без проблем випускали, в мене он за 2 дні до війни з роботи все начальство виїхало в Європу типу «по робочим питанням». Ага щас… За 8 років, як я там працюю ніяких робочих справ у Європі ми не мали.
КВІТКА-6965 20 апреля 2022
Ответ дляManana24
З цими виїздами дивно взагалі… у мене є знайомі - мати, батько (точно до 60 років), 4 дітей в т.ч. і хлопці 18-27 років, але всі вони свідки Єгови, без проблем виїхали з України у Францію на початку березня.
Може громадянство інше
katshmat 20 апреля 2022
Ответ дляManana24
З цими виїздами дивно взагалі… у мене є знайомі - мати, батько (точно до 60 років), 4 дітей в т.ч. і хлопці 18-27 років, але всі вони свідки Єгови, без проблем виїхали з України у Францію на початку березня.
Також Єгови знаю, що виїхали. Видимих причин неиає
Елена1265 20 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
У мене є знайома родина мама-тато-син 14 років, які наприкінці лютого виїхали у Польщу.
’История умалчивает, как это возможно’
Але такі випадки, це виняток, а не правило
В марте родственник с женой выехали за деньги. Теперь уверена, что это реально. Но кому как повезет, т.к. еще один родственник выезжал 25.02 и его не пропустили, даже слышать за деньги не хотели
oksa... 20 апреля 2022
Ответ дляkatshmat
Також Єгови знаю, що виїхали. Видимих причин неиає
Єгове випускають. В них навіть альтернативна військова служба.
Mary8478580 20 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
У мене є знайома родина мама-тато-син 14 років, які наприкінці лютого виїхали у Польщу.
’История умалчивает, как это возможно’
Але такі випадки, це виняток, а не правило
За денежку выехали, как ещё
автор bijenci 20 апреля 2022
Ответ дляСвята
Нет. У нас также. Старшей 18 в январе, школьница
Дивно...старша ж також на утриманні батька,як і двоє молодших
illaria-k 20 апреля 2022
Ответ дляManana24
З цими виїздами дивно взагалі… у мене є знайомі - мати, батько (точно до 60 років), 4 дітей в т.ч. і хлопці 18-27 років, але всі вони свідки Єгови, без проблем виїхали з України у Францію на початку березня.
может у них отказ от службы по религиозным соображаниям оформлен?
В мирное время оформляли. Не знаю, сейчас действует или нет?
Svitlo_ 20 апреля 2022
Ответ дляillaria-k
может у них отказ от службы по религиозным соображаниям оформлен?
В мирное время оформляли. Не знаю, сейчас действует или нет?
У військовий час не діє відмова по релігійним переконанням. В нас навіть диякона церкви забрали.
Svitlo_ 20 апреля 2022
Ответ дляbijenci
Дивно...старша ж також на утриманні батька,як і двоє молодших
На утриманні і під опікою - це різні речі.
E-ducate 20 апреля 2022
Ответ дляMary8478580
За денежку выехали, как ещё
Кажуть, що у них була довідка, що дитина-інвалід.
Інше питання, звідки ця довідка, і скільки вона коштувала.
Але то таке, кожний для себе сам приймає рішення, як діяти
Svitlo_ 20 апреля 2022
Ответ дляoksa...
Єгове випускають. В них навіть альтернативна військова служба.
Законів для єгов особистих немає.
illaria-k 20 апреля 2022
Ответ дляSvitlo_
У військовий час не діє відмова по релігійним переконанням. В нас навіть диякона церкви забрали.
православные не отказываются служить по религиозным убеждениям.
Дети батюшек служат как все.
Речь про свидетелей Иеговы.
Mary8478580 20 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Кажуть, що у них була довідка, що дитина-інвалід.
Інше питання, звідки ця довідка, і скільки вона коштувала.
Але то таке, кожний для себе сам приймає рішення, як діяти
Опять же, за денежку)
Svitlo_ 20 апреля 2022
Ответ дляillaria-k
православные не отказываются служить по религиозным убеждениям.
Дети батюшек служат как все.
Речь про свидетелей Иеговы.
Не говоріть дурниць. В нас в країні немає звільнення від служби по релігійним переконанням. Є заміна на альтернативну службу. Просто православні церкви як правило не ведуть чіткий реєстр своїх прихожан. Церква не бере відповідальність за життя людини, на відміну від протестантських церков.
illaria-k 20 апреля 2022
Ответ дляSvitlo_
Не говоріть дурниць. В нас в країні немає звільнення від служби по релігійним переконанням. Є заміна на альтернативну службу. Просто православні церкви як правило не ведуть чіткий реєстр своїх прихожан. Церква не бере відповідальність за життя людини, на відміну від протестантських церков.
если бы вы писали вежливо , я бы ответила. Вам отвечать не буду.
Svitlo_ 20 апреля 2022
Ответ дляillaria-k
если бы вы писали вежливо , я бы ответила. Вам отвечать не буду.
Можете не відповідати, бо ви не член церкви Cвідки Єгови, і розказуєте не факти, а розмови бабусь на лавочках.
Горськ 20 апреля 2022
Ні