Бачу вмінсті про безкоштовні додатки для українців. Скачала, пару хвилин попрацювала, а потім пише- купляйте за гроші.
Як правильно їх скасувати чи що я роблю не так?
Підкажіть будь ласка
Ответ дляoksana li
Я писала вище, що я качалаиі коли була в Україні, теж саме було- додаток просив гроші.
І повірте, мобільний телефон розуміє, що я українка, хоч і в Європі.
Дело не в телефоне. Технических знаний у вас нет ;)
Я вам написала, какие приложения. Но вы упорно скрываете. Разбирайтесь сами.
Ответ дляИфигения
Ну, а что конкретно вы хотите скачать?
Например, Мегого тв бесплатно показывает только укр каналы и часть мультиков. Остальное платно. Свит Тв тоже ограничено бесплатный. В приложении может быть так само.
Мене цікавив додаток drops для вивчення іноземної мови, преміум версія, яка зараз є безкоштовною для українців
alisher-r-r• 22 апреля 2022
Ответ дляoksana li
Подскажите, пожалуйста, а как у Вас получилось? В чем секрет оказался?