Стаття 2012 року. Ще до всіх подій.
Я читала Незнайку в дитинстві. Читала його дітям. Але гадки не мала, що Носов - киянин. Незнайку почав писати в Ірпені. А перша публікація вийшла українською в журналі Барвинок.
А потім кудись українська версія зникла.
Без заклика до дій - просто поідлитися
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще є Гоголь, Булгаков
Ну про них важко не знати, є ж музеї і пам´ятники.
А ось про Носова не знала. Може, там є якась історія, чого його не популяризували як нашого національного письменника
Fotografkiev• 25 апреля 2022
Недавно нашла книги у родителей. Очень жалела, что он не на украинском языке, дала бы дочке прочитать. И странно, что до сих пор не перевели. Замечательная история.
Ответ дляdelika_tes
Москалі дуже багато наших талантів собі присвоїли.
А наші недоумки замість того, щоб повернути честь та славу і відтворити історичну справедливість - забороняють зараз це все. Сумно. Той самий Чайковський з тих хто на слуху зараз. Репін.
ПЛЮС-МИНУС• 25 апреля 2022
Ответ дляFotografkiev
что вам странно?
Незнайку стали печатать в Барвинке, когда ещё даже Носов его не дописал до конца.
и печатали сразу на русском и на украинском.
и в Киеве есть улица Носова.
Незнайка, разумеется, не украинец, а вот сам Носов из Киева и это многие знают.
и в Киеве есть улица Носова.
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
что вам странно?
и в Киеве есть улица Носова.
Якщо вірити оцій публікації, то вулиця Носова з´явилася тільки у 2018 році.
Подруга з Ірпеня написала, що Квіткове місто в Незнайці - це прототип Ірпеня
Добрая_свекровь• 26 апреля 2022
А почему только Незнайка? Сколько у Носова просто замечательных детских рассказов про школьников, а про Бобика и Барбоса? У меня сын в детстве даже в ванную ходил с книгой его повестей и рассказов. Вот, просто ставил на доску, сидел в воде и читал)
Mira29-c3c3• 26 апреля 2022
Ответ дляДобрая_свекровь
Ну як ви йому привили любов до книжок?
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще є Гоголь, Булгаков
Булгаков - імперець, не наш
Добрая_свекровь• 26 апреля 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Ну як ви йому привили любов до книжок?
Тогда ещё не было интернета, да и мобильных телефонов). Да и книги хорошие детские в домашней библиотеке
Mira29-c3c3• 26 апреля 2022
Ответ дляДобрая_свекровь
Книжки хороші є ,але читати їх чомусь не хочеться 😥
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ дляАмарилис
Чого не перевели? Є Незнайко виданий українською мовою.
Напевно, на багато мов переклали.
Знаю точно, що румунською є Незнайко
Добрая_свекровь• 26 апреля 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Интернет наше ффсе! Дети 21 века)
Ответ для4мама
Дом-музей Репина цел ли?
Или уже уничтожили варвары
Не чіпай - вб ю• 26 апреля 2022
О да, одна з наулюбленіших книжок дитинства. Не пам´ятаю якою мовою читала