MariNETA• 26 апреля 2022

Розлучення

Дівчата, чи можна написати заяву щоб в суді справу про розлучення розглядали без моєї участі? Як вона виглядає?
Перший раз чоловік не з´явився, перенесли на місяць засідання. І тільки сьогодні я дізналася що його інтереси представляє адвокат, який не з´явився на суд минулого разу як і його клієнт. Завтра їх знову не буде, мені вже це набридло.
Ваш психолог• 26 апреля 2022
Позивач має бути обов´язково.

автор MariNETA • 26 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Позивач має бути обов´язково.
Кожного разу? А скільки взагалі разів можуть не розводити?
verka81• 26 апреля 2022
всего 3 раза - если на 3 раз он не явится - вас разведут
lavanda_ya• 26 апреля 2022
Ответ дляMariNETA
KaterionOK• 26 апреля 2022
Пишете: шапка - до такого-то суду, номер справи, прізвище судді. Вказуєте свої реквізити.
В провадженні Деснянського районного суду перебуває цивільна справа за #… Позовні вимоги підтримую (якщо ви позивач). Прошу суд розглянути справу без моєї участі.
Дата і підпис
KaterionOK• 26 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Позивач має бути обов´язково.
Ні. Якщо є заява про розгляд справи без участі позивача.
автор MariNETA • 26 апреля 2022
Ответ дляKaterionOK
Дякую Вам.
terraarret• 26 апреля 2022
Ответ дляKaterionOK
Это заяву отдельно писать надо или
вместе с заявлением он разводе
KaterionOK• 26 апреля 2022
Завжди писала окремо. Але в нинішніх умовах, якщо складете і подасте її разом з позовом, думаю, проблем не буде. Більше того, судячи з роботи київських судів, якщо є такі заяви, то справи слухаються без участі сторін. Якщо заяви немає, то справа відкладається, оскільки до приміщення суду сторони в цивільних справах не допускаються. Адвокати і то ледве можуть потрапити.

KaterionOK• 26 апреля 2022
Ответ дляterraarret
Это заяву отдельно писать надо или
вместе с заявлением он разводе
автор MariNETA • 26 апреля 2022
Ответ дляKaterionOK
Не підкажете) а про розподіл майна можна подати окремий позов? Бо в заяву про розірвання не включила це чомусь.
Svetlana839• 26 апреля 2022
Ответ дляMariNETA
Подскажите, пожалуйста, сколько платили судебного сбора за расторжение брака?
KaterionOK• 26 апреля 2022
Ответ дляMariNETA
Обов’язково окремий позов на поділ майна.
KaterionOK• 26 апреля 2022
Ответ дляSvetlana839
Ви можете зайти на сайт суду і самостійно згенерувати квитанцію і там автоматично буде вписана сума судового збору. В р-ні 940 грн. (з цими подіями не пам’ятаю таку елементарну річ).
Svetlana839• 26 апреля 2022
Ответ дляKaterionOK
Дякую)