E-ducate• 26 апреля 2022

Мобілізація лікарів

Якщо лікарі незалежно від статі військовозобов´язані, то це означає, що всі лікарі чи залежить від спеціалізації?
Умовно, мобілізації підлягають лише хірурги та травматологи, чи стоматологи та педіатри також?

просто цікаво, нічого особистого
magistralchimik• 26 апреля 2022
Ответ дляanfisapetrowna
Врачи и медсестры то понятно, лечить, будут, оперировать, перевязывать. А что там делать фарм работникам? Вы не знаете?
Вы не совсем понимаете уровень помощи на передовой.
Ну и фарм работники имеют военную специальность Фармацевт. И работают в снабжении.
Меня зовут на склад или на передовую.
На передовой мы можем тоже помочь. Там нужно накладывать жгут, шину. А дальше бойцы едут в госпиталь.

magistralchimik• 26 апреля 2022
Ответ дляanfisapetrowna
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0455-17#Text
Тут перечень военных специальностей по номеру.
Мой номер 879959 - фармацевт
Scylla• 26 апреля 2022
Ответ дляmaria40
Кроме этого ещё и при повышении квалификации циклы на кафедрах экстренных и неотложных состояний каждые 5 лет. В Киеве на базе БСП.
Это радует.
Scylla• 26 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Не знаю.
Але я в університеті багато чого вчила, і в теорії щось з того пам´ятаю, але добре знаю і вмію те, з чим постійно працюю.
Добре, що в лікарів виявилось інакше, і вони знаються на всьому
Будь-який лікар, який не знає основ першої допомоги, це як безграмотний вчитель. Якщо університет не навчив, то треба ж самостійно ази здобути.
anfisapetrowna• 26 апреля 2022
Ответ дляmagistralchimik
Мой номер 879959 - фармацевт
Вам повестка приходила?
magistralchimik• 26 апреля 2022
Ответ дляanfisapetrowna
Вам повестка приходила?
Нет. Я в военкомате и так через день.
Anna_Graas• 26 апреля 2022
Ответ дляmagistralchimik
Мой номер 879959 - фармацевт
У меня тоже солдат, рядовой указано.
Я как получила его, орала на всю улицу ’как солдат????’🤣
magistralchimik• 26 апреля 2022
Ответ дляAnna_Graas
У меня тоже солдат, рядовой указано.
Та мне не жмёт). Пусть солдат.
Anna_Graas• 26 апреля 2022
Ответ дляmagistralchimik
Та мне не жмёт). Пусть солдат.
я к тому что какой из меня солдат...ножки-палочки, ручки-веточки...

zybnayafeya• 26 апреля 2022
Ответ дляmagistralchimik
Что?)
Я с вами как глухой и немой)ул-это что такое?
Incol• 26 апреля 2022
Вчора сусідка по підїзду написала, що з 11/04 її донька мобілізована і перелік амуніціїї, яку потрібно придбати, бо за два тижні має бути повна бойова готовність. Кинулися шукати, бронежилет 4+ - 25 000,00 грн.
Дівчина ветеринар, працювала у ветклініці.
Сьогодні колега зі складу надіслав наказ, мобілізований , як санітар здається, то його освіта за дипломом, а у нас на складі працює вже надцять років.
magistralchimik• 27 апреля 2022
Ответ дляzybnayafeya
Уполномоченое лицо пр-во лс