S-290479• 26 апреля 2022

Как отмыть протвень после запекания сала?

Гала не особо помогает
batsuchok• 26 апреля 2022
Побрыскать и пять минут подождать. Я в как такой покупаю.
https://rozetka.com.ua/sano_7290000289748/p7283626...

Volga_olga• 26 апреля 2022
Гала вообще ни о чем, жир не расщепляет. Есть спецсредства - растворитель жира, любой
Lika1019• 26 апреля 2022
Горчица хорошо убирает жир. Сначала бумажными салфетками, полотенцами хорошо протереть, чтобы убрать жир, а потом горчицу
irina _d• 26 апреля 2022
Антижиром нужно побрызгать. Я в Ашане все время покупаю Сана, отличная вещь, дешевое и отъедает все на отлично. Другие марки пробовала, не тот эффект абсолютно
Organic-Top• 26 апреля 2022
Bilysna Антижир або Гриль, дуже ефективні і недорогі засоби, ціна приблизно 1л 80 грн.

Діюча речовина та сама, що і в розрекламованому засобі для духовок від емвей.
Тільки різниця ціні)))
Навіть застарілий жир миттєво розчиняється і не мають різкого запаху.
Добрый Йиннот• 26 апреля 2022
Пёс Бровко: ’Чому просто не погукали мене?!? Я б допоміг. Чи тупенькі, чи жадібні’.
Panda-Pandochka• 26 апреля 2022
Ответ дляOrganic-Top

Тільки різниця ціні)))
Где покупаете?
22Анна• 26 апреля 2022
Сано, или Милам(подешевле).
А на будущее, застилайте протвень рукавом для запекания.
Organic-Top• 27 апреля 2022
Ответ дляPanda-Pandochka
Где покупаете?
з недавніх пір продаємо цього виробника, бо я завжди з недовірою ставилась до українських виробників. (повірте, недарма така думка, працюємо вже 12 років)

Але саме цей виробник і засоби приємно здивували, випробовую сама, а тоді раджу покупцям, всі задоволені.