Сколько было и сколько стало и каким препаратом?
Ответ дляPmB
При гепатозе? Я правильно поняла,вам его ставили?
А холестирин сколько был и за какой период до каких показатеоей уменьшился?
Ну там (якщо я нічого не плутаю) то початкова стадія гепатозу. В заключенні УЗІ - написано.
Здавали ліпідограму - лікар сказав все погано. Пийте статіни.
Після дієти - щось знизилось, щось підвищилося. Але всі показники значно наблизилися до норми. Ліньки зараз вставати шукати. Але ефект від дієти був. Я і тему тут з цього приіводу робила. Дівчата сказали, що мабуть в нас не все так погано було, як змогли дієтою відкорегувати. ХЗ. спробуйте.
У моей мамы получилось.
Ей врач уже назначил какие-то таблетки страшные от холестерина, она о них почитала и решила не торопиться их принимать. Села на диету, пергу принимала, корень одуванчика..
Сдала анализы месяца через три, показатель снизился, был лишь немного выше верхней границы нормы