Привіт . Мої знайомі ( сім’я з двома дітьми )планують перетнути кордон з батьком дружини ( він інвалід 2гр). Після перетину - батько повертається назад в Україну а вони їдуть в Європу . Про такий можливий варіант вони прочитали в постанові Кабміну 383. Це реально ? Батька без проблем пустять в Україну?
Ответ дляHeksa
У вас написано так:
’Мої знайомі ( сім’я з двома дітьми )планують перетнути кордон з батьком дружини ( він інвалід 2гр). Після перетину - батько повертається назад в Україну а вони їдуть в Європу’
Тобто, батько-інвалід є засобом для перетину кордону. І це огидно з усіх боків
А вы не встречали объявлений ’дама с инвалидностью поможет решить вопрос с выездом’?
Ответ дляAlve
Ні, вже й таке буває (((