Юлия Мими• 29 апреля 2022

Достинекс

Дрбрый вечер
Перед войной начала пить достинекс, планировалась гистероскопия
Сейчас заканчивается препарат
Подскажите, какие последствия отмены ?
Сейчас возможности купить препарат нет- оккупация(
junker• 29 апреля 2022
Достинекс - для понижения уровня пролактина. Постепенно он снова станет выше нормы (без приема этого препарата)

Юлия_Юлия-2175• 29 апреля 2022
Бажано не кидати різко, а відміняти поступово знижуючи дозу.
Я періодично курсами п´ю достинекс - підвищений пролактин. То лікар призначає схему відміни - або збільшувати проміжки (дні між прийомами), або зменшувати саму дозу (переходити на пів таблетки, потім на чверть таблетки).
Але якщо по діагнозу потрібно приймати довше, то можливо проконсультуйтеся з якимось лікарем онлайн чи варто замінювати на аналоги, можливо є можливість купити аналог бромкриптин. Чи бромкриптину теж немає?
doughter• 29 апреля 2022
Это гормональное лечение. Я принимала три года достинекс. И понимала, что отмена перечеркнёт всё лечение и придётся начинать всё сначала(((
автор Юлия Мими • 29 апреля 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
В аптеках нет, обращалась к волонтерам - у них тоже нет(
Я просто не понимаю, как отмена скажется на моем здоровье
artnik• 29 апреля 2022
Алактина нет? Окупанты завозят что- то в аптеки? Если да, спросите берголак.
Юлия_Юлия-2175• 29 апреля 2022
Гормони загалом не рекомендують різко відміняти, але тут вже індивідуально від організму залежить.
Якщо відмінити поступово (зменшуючи дозу), то просто з часом повернеться високий пролактин і зникне весь ефект від прийому препарату. Тобто він повільно виводиться з організму і накопичувальний ефект ще буде якийсь час зберігатися.
Так як в вас ще гістероскопия мала б бути, то не знаю наскільки пролактин з іншим діагнозом/симптомами був пов`язаний і якого ефекту мали досягти (крім зниження пролактину).
Я приймала приблизно двічі на рік курсом по 2-3 місяці. Після відміни ще певний час зберігається дія препарату і нормальний рівень пролактину, потім повертається назад. Але в мене загалом побічні дії від достинексу, постійно не могла його приймати.
diamond_shop• 30 апреля 2022
зависит от дозировки, я пила по четвертинке в неделю, поэтому просто закончила и все, доза была маленькая, если у Вас малая дозировка, можно просто бросить, тем более, что сейчас такой стресс, все равно пролактин не удержите - это гормон стресса, растет только от переживаний, а если доза большая, поделите оставшие таблетки и ’проредите’ приемы, отменяйте постепенно, можете бромокриптин поискать, может он будет, замените на время