Курочка• 13 мая в 17:20

камінь в нирці 8 мм

який план дій?
лікар сказав спостерігати поки..
знаю, можна ультразвуком дробити (тоді не болить? чи все одно сильні болі?)
чи через мочовий витягувати?
не знаю, як діяти. Буквально пів року тому каменів не було.
Кумедний ґудзик• 13 мая в 17:25
перепроверяли ? точно есть?

автор Курочка • 13 мая в 17:27
Ответ дляКумедний ґудзик
перепроверяли ? точно есть?
ну навіть фото з узд є
СпайдерВумен• 13 мая в 17:28
ультразвуком не болить, а от коли він захоче вийти сам ....ух
автор Курочка • 13 мая в 17:29
Ответ дляСпайдерВумен
читала, що дроблять ультразвуком, а коли починає йти після того - ниркова коліка і сильна біль(
Кумедний ґудзик• 13 мая в 17:29
Ответ дляКурочка
ну навіть фото з узд є
и что?
у меня точно такая же ситуация, один сказал камень, нужно дробить, 0,9 см, второй сказал нет ничего, третий подтвердил, что нет ничего и просто есть намек на подагрическую почку и порекомендовал ограничить мясо. пиво. щавель и т д.
СпайдерВумен• 13 мая в 17:30
Ответ дляКурочка
знеболюють.
В мене виходив сам, ще й під час місячних(
бифидобактерияЖоржик• 13 мая в 17:32
Ответ дляСпайдерВумен
знеболюють.
А чим знеболюють? І у якій формі: таблетки, уколи...

СпайдерВумен• 13 мая в 17:33
Ответ длябифидобактерияЖоржик
за бажанням, ви можете навіть не відчути як виходить пісок
бифидобактерияЖоржик• 13 мая в 17:34
Ответ дляСпайдерВумен
У мене в дитинстві виходив, точно відчую. Ріжучий біль був сильний. Тому і запитую на майбутнє)
автор Курочка • 13 мая в 17:37
Ответ дляСпайдерВумен
знеболюють.
і треба в лікарні лежати?
автор Курочка • 13 мая в 17:38
Ответ длябифидобактерияЖоржик
оце ходити з каменем і розуміти, що може піти в будь-який момент - прям жесть
СпайдерВумен• 13 мая в 17:40
Ответ дляКурочка
і треба в лікарні лежати?
та як скажуть. Я не спєц)
в мене виходив каміть по дорозі на проводи, їхали машиною на кладовище і як схопило, що ледве доїхала в лікарню. І по дорозі все вийшло. А так як були місячні, то не відразу зрозуміли, що то був камінь. Шукали причину по гінекології. Вже потім уролог по КТ сказав
автор Курочка • 13 мая в 17:42
Ответ дляСпайдерВумен
та як скажуть. Я не спєц)
у вас був великий?
СпайдерВумен• 13 мая в 17:42
Ответ дляКурочка
у вас був великий?
не пам*ятаю, це було років 2 назад.
автор Курочка • 13 мая в 17:45
Ответ дляСпайдерВумен
не пам*ятаю, це було років 2 назад.
ви і не знали про нього?
СпайдерВумен• 13 мая в 17:48
Ответ дляКурочка
ви і не знали про нього?
ні, мене нічого не турбувало. Води п*ю багато.

В мене колега видаляла ультразвуком камені в жовчного, то нічого не боліло. Ультразвуком роблять акуратно.
сЛАдКОежКА• 13 мая в 17:55
Коли в мене знайшли камінчик, він вже був 0.9см. Сказали не чіпати, він лежить собі внизу і може лежати ще довго, а такі вже самі не виходять, тож поки спостерігати. Але за 2 роки він виріс до 2 см, піднявся нагору і звісно що вийти сам не зміг, спричинив ниркову коліку. Біль був дикий, камінь загородив протоку і нирка набрякла. Треба було оперувати. Швидко зробили КТ, підтвердили щільність - була 20000, такий не подрібниться. Дістали через прокол.
автор Курочка • 13 мая в 18:03
Ответ длясЛАдКОежКА
тобто Вам робили вже повноцінну операцію?
andrey_spec• 13 мая в 18:13
Упс. Раджу нічого не робити, якщо не заважає жити. Бо камінь воно таке, сьогодні може бути один, а завтра - просто дофіга, не дай бог, і з кожним до лікаря бігати задовбешся. Так що почекати, коли сам розкришиться чи піде. Якщо ж воно турбує - то іти на літотрипсію, а не ультразвукову дробилку. Хоча так глибоко я літотрипсію не робив, точно не пораджу. П.с. поговоріть з ШІ, на такі загальні питання він повинен хорошо комбінувати відповіді

сЛАдКОежКА• 13 мая в 18:22
Ответ дляКурочка
Так, ПНЛ. Операція вважається малотравматичною, хоча в мене все одно відкрилась кровотеча потім. Так що краще щось, мабуть, зробити з камінцем поки він маленький (якщо можна)
Бриджит_Фрикандо• 13 мая в 20:55
Зробіть КТ без контрасту, все може виглядати інакше)
Або нічого немає, або інші розміри, або ще є камінці в обох нирках