Chamomile5• 08 мая 2022

А ви тепер слухаєте російських виконавців, музику?

anonimka_911• 08 мая 2022
Я и раньше их не слушала,лет 15 так точно,всегда любила заграничных. У меня другая проблема,хотела купить кросы нью беланс,теперь мне эта N видится как Z и покупать перехотелось

Віруся• 08 мая 2022
І раніше не слухала.
viki_33• 08 мая 2022
Нет
sveta122• 08 мая 2022
Слушаю Земфиру ’не стреляйте’ очень нравится песня
Lenok103• 08 мая 2022
Не слухаю з 24 лютого нічого, нема бажання.
Конфет04ка• 08 мая 2022
Ответ дляanonimka_911
Ото вас торкнуло. У моей дочери ФИО начинается с букв Z, V и O, так что ж теперь, в детдом отдавать? :)
anonimka_911• 08 мая 2022
Ответ дляКонфет04ка
Ну на фамилию вы не смотрите каждый день,а меня прям отвернуло,уже и разные модели пересмотрела

автор ЧаЧаЧа • 08 мая 2022
Ответ дляanonimka_911
Дійсно кидається в очі та літера.
sobacura• 08 мая 2022
Ответ дляКонфет04ка
Слушаю. Певцы с автоматом наперевес по передовой не бегают. Вот прям сейчас играет песня Корнелюка ’Дожди’.
Ага, у них нейтралітет просто, або ж ви просто не знаєте яку позицію вони займають. Чи треба тільки на полі бою бути присутнім?
Горськ• 08 мая 2022
Ответ дляanonimka_911
Ну то не беріть,подивіться без надписів,це не проблема.
Sara-a• 08 мая 2022
Ответ дляanonimka_911
Для меня это буква Н -N
Она же не перевёрнута.
Вы уже слишком заморачиваетесь )
Конфет04ка• 08 мая 2022
Ответ дляanonimka_911
Кстати, насчёт буквы Z. Уже не на одной электричке замечала, как на госномере (а номера у них вида AA 1234 ZA) заклеивают букву Z. И патриотизм внаружу и под камерами можно тапку давить.
Женщина_в_лосинах• 08 мая 2022
да, Сироткин моя любовь
Конфет04ка• 08 мая 2022
Ответ дляsobacura
Многих из тех, чью музыку я слушаю, уже и в живых нет. Если вы о прыгающей по вечным огням с зажигалкой Чичериной или о вечно молодом Газманове, то их не слушаю. А, вобщем, вы не на том заморачиваетесь. Работайте, платите налоги, помогайте тем, кто нуждается в помощи, а не ручку приемника наворачивайте.
Galyna1211• 08 мая 2022
Ніколи нічого не слухала і не дивилась, воно мені все убоге і якесь як другорядне, вкрадене з західної культури. Гидую, вже 37 років.
sobacura• 08 мая 2022
Ответ дляКонфет04ка
Зачепило?
Ви за мене не переймайтесь, я багато чого роблю і допомагаю, в силу своїх можливостей.
Dashko007• 08 мая 2022
Я слушала и сериалы смотрела. А сейчас включаю и тошно стает. Прям ком в горле. Не могу просто, …
4udik• 08 мая 2022
Ответ дляanonimka_911
Вчера из-за этого не купила их кроссовки
Только они понравились по модели, но из-за этой буквы не захотела покупать(
Буду искать дальше
Конфет04ка• 08 мая 2022
Ответ дляsobacura
Зачепило?
Зацепило вас :) Вы же диалог начали :)

sobacura• 08 мая 2022
Ответ дляКонфет04ка
Зацепило вас :) Вы же диалог начали :)
Ну звичайно мене, тіштеся.
Гарного вам дня! Діалог можна вважати закінченим.
Abrado• 08 мая 2022
Я до війни могла послухати Пламєнєва, Сплін, Земфіру, Орбенєну, Арію. Зараз не хочеться...
У нас є чудові Гоа, Мотанка, Онука, Без обмежень, Бубокс та багато інших, на російську і не тяне, зарубіжних багато слухаю.
Російські фільми і серіали ніколи не любила, ефекти вони круто навчилися робити, а от акторська гра якась совдеповська залишилсь, та й сюжети восновному також.
Tekila_• 08 мая 2022
Я меломан и киноман, но с 24.02.22. ни фильмов не смотрю, ни музыку не слушаю. Никакую. Не тянет пока. От русского воротит.
bejalla• 08 мая 2022
Серіали дивилась, музику не слухала, а зараз і каструвала серіали. Що там у них слухати. Наші талановиті, продвинуті, креативні, а там на рівні - етот дєнь пабєди
il-mari• 08 мая 2022
нет, отвернуло от русского...
YanaVkiev• 08 мая 2022
Видалила всіх російських виконавців з плейлиста.
Раніше могла дивитись рос.фільми, зараз ні.
Слідкую за ТМ, що не вийшли з кацапського ринку й їх не купую.
Перейшла на укр.мову, трохи важко,але звикну. (Вчора сусідський собака почав гавкати,як йшла,то всі українські слова вилетіли з голови:) )
МимоПробегала• 08 мая 2022
А я з початку війни на Жадана і Собак підсіла. Їхні Мальви, Веди, Кобзон постійно на повторі. Рос музику не слухаю років 20
akulla• 08 мая 2022
Ніт
Lusik 26• 08 мая 2022
Після 2014 року повністю викреслила фільми, серіали, музику.
Somik• 08 мая 2022
Ответ дляsobacura
Тоже удивлена, они желают людям смерти, чтобы их не было, чтобы их дети сидели в подвалах , а если будут убиты скажут сами виноваты… а люди продолжают слушать … оправдывать соучастников войны
Lynx_1992• 08 мая 2022
Ви знаєте, коли в 2014 наша музика пішла окремо від їх (а я пам´ятаю, як це було зовсім інакше, і як Золотой Граммофон отримували переважно українські виконавці), я все більше ловила себе на думці, що наша вища на дві голови. Порівняйте їх поп-дів (Бузова чи Клава Кока) - з нашими Дорофєєвою або Поляковою, або Моргенштерна з Калушем. Я з їх виконавців слухала лише 2Маші - їх продовжую слухати, і Гагаріну - вона єдина, хто якось неприємно вразив.