Поселилась над нами родина з двома дітками. В от старший з ранку до вечора гупає, таке враження, що він не ходить, а лише бігає і стрибає. Я розумію, що це дитина, але в нашому будинку дуже погана звукоїзоляція і дуже чутно. І воно як починає з 7ї ранку і до 10 вечора. Ми підходили і просили хоча б зранку трохи придержувати малого. Мама образилась і аргументувала, що це дитина, а діти активні... І от сиджу я зараз, а наді мною наче слоненята і голова вже як гарбуз, ніяк не можу зосередитись. Я думаю, може купити їм солодощів, та ще раз підійти попросити. Ну, що робити? квартира це ж не дитячий майданчик... Чи то в мене вже старість на порозі і мене звуки дратують 😂
lena_gasova• 11 мая 2022
А я мама таких слоненят (((. Блін, виходимо на вулицю, мусово ігри рухливі і біг. Нічого, все одно гоцають по квартирі. Старшому пояснила, а от 2-х річній як пояснити? Зранку повна тиша у нас, ходжу постійно за ними. Мала по коридору пробіглась, а сусідка з низу вже стучить. P.s. меньше слоненя важить 9.900.
Sakura-18cb• 11 мая 2022
Боже, люди…дети вырастут. У меня над головой трое скачут, а когда их увозят на дачу, то к старшему приходят друзья🙈 Ничего, нормально, это жизнь. Вот драки и маты постоянные слушать, это да - нервирует….а дети…
Ответ дляАлeнь
Та, вам буде легше звернутися до забудовника і змусити його переробити хату, ніж втримати маленьку дитину від пустощів
Можу рекомендувати магній В6 антистресс і побільше гуляти, щоб не чути гупання)
Ви не розумієте. Я дуже спокійна, але я вже більше місяця прокидаюсь від гупання, зараз я працюю і мене це дуже відволікає. Коли із дня в день, то не помічати неможливо. А ще телевізор на всю гучність у них працює ))) У нас звичайна хрущовка, забудовник не допоможе. Я тут скоріше понить 😂
Sakura-18cb• 11 мая 2022
Ответ дляAbrado
Я тоже работаю удаленно, сын учатся на втором курсе удаленно. У соседей один студент удаленно, один второклассник удаленно, двое детсадовских у которых сейчас сад не работает. Подо мной грудничок орет по ночам. Вчера его отец предъяву нам предъявил, что мы прыгаем у него на потолке, хотя у нас в квартире тишина была, можно сказать как на кладбище…но, кто- то же прыгал🙄 Но мы не предъявляем, что ночью просыпаемся перед каждым кормлением его сынули🫣 Все пройдёт и это тоже😉
serebro16-72be• 11 мая 2022
Ответ дляAbrado
Мала зовсім маленька може рік, а хлопчику десь 4ри
Це маленькі...тут нічого не поробиш
У меня соседка истеричка такая.
Бегает, бегает, бегает, ее ничего не смущает. Ее график работы письменный, поэтому она днём может спать, а мы все должны столбиками замереть, ибо они через стенку все слышат. и милицией грозила и всеми карами. Ни разу не вызвала правда, ибо предъявить что? Что соседи днём у себя живут?
Я сначала пыталась подстраиваться, потом плюнула. Ибо ее вариант- самоликвидироваться на время ее сна.
От себя добавлю, если мешает вам- вам решать вопрос, что делать. Шумоизоляцию или беруши.
Но не нужно на соседей перевешивать свои проблемы.
Частный дом тоже может помочь, тишина и покой обеспечены.
Ну такое.
Ответ дляserebro16-72be
Це маленькі...тут нічого не поробиш
Ну, як вам сказати... я свого маленького придержувала... не дозволяла по хаті бігати, грати в м´яч, стрибати. Бо під нами жила старенька хвора жіночка і мені її було шкода. З 4х річною дитиною можна домовиттсь, можна поліпити, помалювати, книжечки почитати
Ответ дляToonika
У меня соседка истеричка такая.
Ну такое.
Та це зрозуміло, що глобально треба квартиру міняти, бо дуже неякісний бдинок.
Ответ дляToonika
У меня соседка истеричка такая.
Ну такое.
Я вас поддерживаю на все сто! А автора прям видно что это бесит, но такой святошей прикидывается, смайлики, сказочки, ага
serebro16-72be• 11 мая 2022
Ответ дляAbrado
Ну все це займе годину дві а решта часу він буде стрибати... і тоді треба більше на прогулки ходити а після спати лягати... тоді хоч вам легше буде...
Ответ дляAbrado
Я добре вас розумію. Як від Києва відійшли, то до сусідів зверху переїхала літня родичка. І вона постійно човгає. Вони навмисно познімали коври, щоб вона не перечипилася через них. Тепер підлога холодна і жінка ходить у капцях, таких що без п´ятки і швидше волочуться за ногою, ніж рухаються разом. І ще вона недочува.
Здавалося, ну скільки за день бабця може ходити? А таке враження, що ходить вона нонтстоп! І тепер ще чутно, як сусіди ходять, також у таких капцях. Як гвіздки у мозок забивають тим шльоп-шльоп)))
Але ось за цей час я майже звикла до тих шумів. Ну, як до йорзання ліфту та іншому шуму будівлі.
Теж хрущ. Теж зараз з дому працюю
Може ви своїм коври запропонуєте пухнаті?))
Теж хрущ. Теж зараз з дому працюю
Ответ дляAbrado
Я не знаю, здається їхня. Тай я не хочу сваритись, хочеться якось мирно вирішити питання. Мені б ходь би вранці не так голосно ьуло б
Мирно не получится. Хотите мира, готовьтесь к войне. Скажите, если не будут вести себя тише, обратитесь в соцслужба, потому что на ваш взгляд, дети предоставлены сами себе.
Ответ дляАлeнь
Теж хрущ. Теж зараз з дому працюю
Ви праві. Це дійсно, таке відчуття, начеб то гупіт нонстоп. Я до багатьох звуків звикла і нереагую, а от до цих, ну ніяк.
Я навіть не думала, що мене може таке відволікати. Так щоб ви позуміли рівень шуму - під час онлайн заннять вчителька увесь час питала в кого так гупає
Ответ дляAbrado
Не заздрю я вам, ой не заздрю.
А в мене нема ТВ, проте всі новини знаю з 1+1 , бо жінка недочува
Дякую хоч за те, що робота зараз без дзвінків) бо нічого б не почула
Ответ дляNaomii
Та, ні. Я так не зможу, бо там непогана родина. Якщо не вийде домовитись, то я мабудь змирюсь, бо не хочу ругатися, зараз не той час.
Ответ дляАлeнь
Не заздрю я вам, ой не заздрю.
У нас чи з іншого боку, чи в них також так гучно телевізор працює, але я від нього можу абстрагуватись.
Як ці квартири будували?!!!! Ніякої шумоізоляції. А щоб її зробити, то це і поток, і стіни, і підлогу ізолювати.
Ответ дляAbrado
Я теж задаюся цим питанням) хутчіш, хутчіш і галопом, без обмірковування чи шо?
Хоча чоловік каже ’ ти уяви, люди у гуртожитках жили, одна кухня, один унітаз. А тут своя квартира! Та байдуже на ту ізоляцію! Телєка ще не було у людей, і шуму не було, бо всі працювали, а уночі спали. Тому ніхто нікому не заважав’.
А зараз тв, пралка, пилосос, фен, шльопанці .... А якщо все до купи і разом? Ууууух
lena_gasova• 11 мая 2022
Ответ дляNaomii
Цікаво, а куди скерує таке звернення громадянина соціальна служба? До столиці Непалу мабуть? Які норми порушують діти? Ще запропонуйте виміряти рівень шуму у житловому приміщенні. Маю сумнів, що діти перевищують допустимий рівень шуму-40 дБА.
Автор, спробуйте ще раз порозмовляти з мамою. Без тиску і т.п.