Заповнила на рідних 19 квітня. Турбуюсь чи дадуть взагалі( Цікаво чи розглядають вже квітневі заявки?
Olena Dnepr• 13 мая 2022
Ответ длякенгуруша
Ничего про эти ваучеры не слышала, можно подробнее?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3134714
вчера была тема, там давали ответ вроде на 3 странице
Janka-mama• 13 мая 2022
Автор, я заповнила анкету через телеграм канал «Марш жінок» 9 травня зранку. 10 травня пізно ввечері отримала ваучер на 1400 євро. Але форма працювала лише пару годин. Я кілька днів моніторила, заходила і провіряла. Зараз вона знову закрита.
Janka-mama• 13 мая 2022
Але дуже важко щось вибрати на цю суму. Ціни дуже дорогі зараз. І ще не дуже розібралася, як бронювати. Ніколи раніше не користувалася airbnb
Ответ дляJanka-mama
Я бронювала для подруги та її сім’ї не через марш жінок…про що пошкодувала. Бо бачу, що там швидше давали ваучери.
Ответ дляJanka-mama
Цікаво чи можна спробувати відправити через марш жінок - якщо відкриють, а аірбнб ще не надасть ваучер? Бо моїм нема де жити - їм потрібно звільнити житло ще 1 травня, поки вдалося продовжити проживання до кінця травня.
Janka-mama• 13 мая 2022
Пробуйте. Ніхто ж не забороняє.
Там ставила галочку - я ще не отримувала ваучер від Airbnb. Тож не буде обманом.
Janka-mama• 13 мая 2022
Головне, щоб відкрили форму. Вони кілька днів подовжували термін. То писали 1 травня відкриють, то 5 го, але якось повезло 9 травня.
А сестра не встигла заповнити. Вже після обіду не працювало
Janka-mama• 13 мая 2022
Ответ дляelenka021
А в якій вони країні? Який склад сім‘ї?
Якщо є мужчина, то не надають наче.
Ответ дляJanka-mama
Добрый день. Подскажите, на каком языке вы заполняли ФИО? И какие ещё вопросы/документы нужно будет крепить? Жду эту форму очень, 23 нужно выехать, а пока некуда( хочу попытать шанс
Анастасия К.• 08 июня 2022
Ответ дляJanka-mama
Добрый день. А вам удалось оформить бронь?
KristinaSunrise• 18 июня 2022
Ответ дляJanka-mama
Удалено администрацией...