Привіт. Виїхала в Германію з паспортом книжкою. Хочу зробити закордонний паспорт, потрібно їхати в посольство в Мюнхен, дозвонитися не реально. Може хто знає, чи роблять зараз ці паспорта, та чи потрібний електронний запис? Дякую!
Ответ дляLiubov_22
Делают, но запись только на сайте и я думаю, что записи прийдется несколько месяцев ждать.
Зашла на сайт, не змогла записатись - не загружає форму(( десь читала, що жива черга
Ответ дляLiubov_22
И это не посольство, а консульство.
На що це впливає? Паспорта ж там роблять також
Ответ дляdusha76
Вот що чоловіку відповіли на його звернення в консульство во Франкфурті
Погано(((( теж чула вже, що зараз не видають нові паспорта, але надіялась, що вже запрацювало все.
Ответ дляLiubov_22
Они продолжают сейчас срок старых и вклеивают детей. Запись здесь, пробуйте.
Старого я не маю, на жаль(((
Prinzessin• 13 мая 2022
Так, електронний запис обов‘язковий.
Паспорти закордонні не видають.
І питання: навіщо Вам закордонний паспорт? Для всіх служб достатньо навіть неофіційного (без печатки перекладача) перекладу паспорту.
Паспорти закордонні не видають.
Ответ дляPrinzessin
Так, електронний запис обов‘язковий.
Паспорти закордонні не видають.
Хотілося, щоб був. Зараз таке життя ге передбачуване. Ніколи не знаешь, коли понадобится і що буде на момент повернення додому
Prinzessin• 13 мая 2022
Ответ дляНатусик_13
Так вдома навіть паспорт з Дії є документом.
Є люди, в яких лише він і залишився.
english book• 13 мая 2022
Ответ дляНатусик_13
Паспорти виготовляють і видають,але поки тільки на території України.
Ответ дляPrinzessin
Так, електронний запис обов‘язковий.
Паспорти закордонні не видають.
что выехать из Германии, например, без биометр паспорта не впустят ни в одну страну
Ответ дляНатусик_13
В итоге начнут делать паспорта, сейчас они разгребают с идентификаторами личности для тех, кто выехал с книжками паспортами. Все наладится в итоге.