ВічнийРеволюціонер• 13 мая 2022

Сколько же после войны будет несчастных украинских душ

Стоишь в очереди в магазине, едешь в транспорте, идёшь по улице, а человек потерял кров, родственников или на его глазах убивали или даже насиловали . . Все это раненые души. Среди нас
Іра.• 13 мая 2022
Ответ дляTatatka7
А ще скільки буде солдат із порушеною психікою, скільки буде нелегальної зброї на руках. Нам доведеться ще дуже довго оговтуватися від наслідків цієї війни.
А скільки інвалідів....(((((
habba• 13 мая 2022
Ответ дляgizma2019
на самом деле я за псих помощь, тоже боюсь таких последствий после этой войны

хм, не знала такого, но видимо это касается военных, так как они убивают, потому как менты все к ним привыкают со временем, невозможно остро реагировать на труп когда их у тебя несколько за месяц (как пример), а ты уже много лет работаешь
Менты тоже люди, а люди все разные) Был знакомый хирург, золотые руки - спился, ибо не мог себе простить смерти тех, кого не спас, считал, что их кровь на его руках. Говорил, что покончить с собой не может, слаб, поэтому убьет себя вот так(( Второй человек был лучший друг семьи, нейрохирург с именем. Его дочь упала с качелей. Тяжелая ЧМТ. Он никому не доверил операцию. Оперировал сам. Она умерла во время операции. Он наутро вышел из кабинета седым. Больше никогда скальпель в руки не брал. Давно уже в Чехии. Работает в пекарне. Так что...
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляhabba
Так, це жах. Бо він (??) скалічив долі всіх: свою, жінчину, доньчину, синову. От я дуже часто питаю себе, а чи вартувало воно? Відповіді я не маю, але маю велике бажання якось запобігати подібним випадкам, яких я знаю безліч(( Але одного бажання замало, і це дуже гнітить
знаєте, а я от тільки тут читаю про безліч тіпа з їхавших з катушок атовців от реально. І в житті своєму їх знаю нууу дуже багато, сусіди, чоловіки моїх коллег, друзі брата і т.д. і всі вони нормальні! Хороші чоловіки і батьки, хазяї і т.д.
погоджуюсь, що є хворі і в новинах буває пишуть про жахіття але злочини на сексуальному грунті, суїциди і т.д.скоюють купи народу і це не атовці.
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляgizma2019
я с вами не спорю, но по своему опыту могу сказать, что к виду трупов можно привыкнуть, правда я их не убивала и видела их в мирной жизни
люди привыкают адаптируются ради выживания в практически любых условиях.
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляMarisya81
Вы правы, это ужасно для родителя потерять ребенка.
У меня подруга оказалась в такой ситуации (((. В дом попал снаряд, прямое попадание. Убило ее маму и двоих детей (2010 и 2013 г.р). Она выжила. В разводе, дети и мама это все для нее было...
горе страшное(
у меня у сотрудници дочь и зять, ребенок выжил, но ее нельзя узнать она вся седая и как 70+, а ей еще 50ти нет((
gizma2019• 13 мая 2022
Ответ дляhabba
да, печально...конечно менты люди, я и не спорю с этим, но им наверное проще чем врачам и военным, так как от уже ничего не зависит, они уже на труп выезжают, т.е. корить себя не за что

ох, как-то все реально сложно и страшно, что этому вопросу не уделяют должного внимания
gizma2019• 13 мая 2022
Ответ дляagata116
не, ну я не ради выживания, просто на практике была, могла в любой момент отказаться

а так да, тоже уверена, что мы как тараканы, ко всему приспособимся, инстинкт самосохрания как никак
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляgizma2019

раньше, когда я получала позитив.
( плохой результат) я очень переживала за пациент. смотрела какого года рож. откуда и...
как то прям расстраивалась(( сама, думала о том, что они увидят этот мой вердикт(( и как изменится их мир, кская то даже вина была, своего рода.
Сейчас ничего подобного нет, я поняла что так нельзя и моей вины нет.
Единственное, очень жалею деток.
habba• 13 мая 2022
Ответ дляagata116
Ніхто не казав, що всі, казали, що такі випадки не поодинокі. А це значить, що їм потрібно приділяти увагу, бо порівняти АТО і те, що відбувається наразі це навіть не хрєн з пальцем
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляhabba
правильно, багато хлопців вже пройшли ато і їм буде легше, тим більше вони знають, що правда на їх стороні і ми всі за них тримаємось!
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляhabba
не поодинокі, це бувають так але їх не багато і це добре.
більша частина нормальні люди.
habba• 13 мая 2022
Ответ дляagata116
більша частина нормальні люди.
Ви лікарка?
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляhabba
Ви лікарка?
я лікар в лаб.діагност, не лікую людей.
habba• 13 мая 2022
Ответ дляagata116
я лікар в лаб.діагност, не лікую людей.
Ну, теж гарну справу робите) Знаєте, чому так? Що в житті більшість АТОшників норм, а тут ви читаєте про якісь форс-мажори? Я поясню. Все просто. Якщо в людини все норм, нащо про це писати? Пишуть про щось, що виходить за межі.
Tatatka7• 13 мая 2022
Ответ дляagata116
більша частина нормальні люди.
Ви не розумієте. Ці люди не ненормальні, вони скалічені.
В нас калікою рахується той, у кого немає руки, чи ноги. Але психологічне каліцтво ще гірше, бо його проявів зовні не видно, але така людина страждає не меньше. І страждають її близькі. Але сама людина може навіть не усвідомлювати що з нею коїться.
І тому це реальна і дуже серйозна проблема, яку не можна знецінювати. Бо таким психічно травмованим може виявитись будь хто. І родич, і сусід. І що його тригерне - ніхто не знає. Може звичайний святковий феєрверк. І тоді цей сусід/родич почне стріляти з вікна у натовп...
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляhabba
ну і добре)
хай все буде добре і тихо.
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляTatatka7
таких ’скалічених’ крім атошників купа! Погані соціальні умови з дитинства, негативний вплив садистів батьків, деструктивні сім ї, наркотики, збочинці і т.д.
Стріляючих у натовпи хворих людей достатьньо але в 99% це не АТОшники.
habba• 13 мая 2022
Ответ дляagata116
ну і добре)
хай все буде добре і тихо.
Добе і тихо не буде багато років, але якщо ми визнаватиме проблему, матимемо шанс хоч якось полегшити той шлях
Tatatka7• 13 мая 2022
Ответ дляagata116
Знаєте, я б дуже сильно хотіла мати ваш оптимізм і віру в те, що все буде добре і хлопці покидають зброю і спокійно повернуться до своїх довоєнних справ.
Як психолог, я знаю, що буде інакше. Але перенувати вас марна справа. Та й навіщо?
Але одне я вам таки скажу: добре, що не від вас залежить впровадження психологічної реабілітації наших солдат.
Сподіваюсь, люди, що прийматимуть рішення, трохи далекоглядніші, ніж ви.
agata116• 14 мая 2022
Ответ дляhabba
у нас уже відносно тихо, приймаю те шо є....живу одним днем але живу))
agata116• 14 мая 2022
Ответ дляTatatka7
а при чому тут я до психологічної реабілітації, я вам сказала свою думку і ні на що не претендую.
Пикарда• 14 мая 2022
Ответ дляTatatka7
Згідна. Особливо шкода молодих у яких не було і навряд чи буде весела молодость, повноцінне студентство, подорожі, ті хто з малих міст не можуть вільно обирати де хочуть жити і вчитись - у Києві, Харкові чи Львові. У них то карантин 2 р, то війна. Мені 32 р і тільки зараз усвідомлюю що в мене були не такі вже і тяжкі молоді роки. У багатьох нинішніх 20-річних замість дискотек, караоке, ’паті на хаті’ - дистанційне навчання, обмежена соціалізація, укриття, втеча від війни в інший кінець країни, за кордон, окопи, смерть.